X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Trollhattan

już od 75 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
11 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
17 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Trollhattan

Przewodnik po lotach Rzeszów Trollhattan

Czy podróże samolotem są bezpieczne?- poradnik dla pasażerów

Planujesz wycieczkę do Rzeszów - Trollhattan i marzysz, aby dotrzeć tam samolotem, niemniej jednak boisz się latania, a w sieci natknąłeś się na informacje dotyczące wypadków lotniczych? Faktem jest, że jeśli dojdzie do rozbicia samolotu, to jest to spektakularne i mocno komentowane w mediach, jednak tych katastrof nie jest tak dużo. Jak przekonują fachowcy zajmujący się badaniem wypadków, współczesne lotnictwo i technologie przyczyniają się do minimalizacji wystąpienia usterek w maszynie , a także wypadków z innych przyczyn.

Bezpieczny samolot- aspekty techniczne, które warto znać przed lotem Rzeszów - Trollhattan

Bezpieczny samolot to taki, w którym możliwość wystąpienia usterki wiodącej do poważnego wypadku jest nieskończenie mała. Obecnie produkowane samoloty są tak konstruowane, by możliwość katastrofy była prawie niemożliwa. Inżynierowie projektujący samoloty mają, przede wszystkim tak skonstruować konkretny podzespół, aby nigdy nie doszło do jego awarii. Biorąc pod uwagę fakt,że jednak może dojść do awarii podzespołu, jego trwałość powinna być tak określona, by móc zmeinić na nowy zanim nastąpi usterka. Dodatkowo, dla pełnego komfortu, niektóre zespoły są podwójne, a nawet potrójne, co umożliwia kontrolę nad samolotem w razie kilku nawet awarii naraz. W porównaniu z samochodami, konstrukcja samolotu i elementów znajdujących się w jego wnętrzu jest dużo bardziej trwała. Fotele pasażerskie wzmocniono w taki sposób, aby w momencie katastrofy lepiej trzymały się podłogi i nie były w stanie przydusić siedzących na nich pasażerów. Materiały, z których wykonana jest tapicerka foteli czy dywany muszą być odporne na ogień.

Zaawansowana elektronika

Urządzenia znajdujące się w kokpicie ostrzegają pilotów o zaistniałej usterce, tuż po jej wystąpieniu, czyli w momencie kiedy czas na reakcję jest najlepszy, by nie dopuścić do poważnej awarii. Dotyczy to także aspektów nie związanych z konstrukcją m.in. gdy samolot leci zbyt nisko lub o innych samolotach przelatujących w pobliżu. Do tego dochodzą zmodernizowanie systemy znajdujące się na każdym lotnisku Rzeszów - Trollhattan. Wszystko po to, aby samolot nie wylądował na pasie, na którym znajduje się inna maszyna czy też nie wybrał zajętej drogi kołowania.

Sprawdź jakie linie kursują na trasie Rzeszów - Trollhattan