X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Viborg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzeszów Viborg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzeszów Viborg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Viborg

Przewodnik po lotach Rzeszów Viborg

Klasy serwisowe w samolotach - najważniejsze różnice

Turyści chcący zarezerwować bilety na trasie Rzeszów - Viborg mogą wybierać pomiędzy różnymi klasami lotów. Interesuje Cię wyłącznie najwyższy komfort na pokładzie? A może nie przeszkadzają Ci mniej komfortowe warunki? Przeczytaj nasz przewodnik, a dowiesz się, jak wygląda podróż w różnych klasach serwisowych.

Klasa ekonomiczna, czyli lataj taniej

Aktualne dane pokazują, że większość turystów, którzy latają na trasach Rzeszów - Viborg decyduje się na klasę ekonomiczną. Nie ma się co dziwić - bilety są zdecydowanie tańsze niż w przypadku pierwszej klasy. Czy koszt biletów oznacza mniejszy standard na pokładzie? Nie jest tak do końca. Co prawda odległość między rzędami jest mniejsza, są również węższe fotele, ale na szczęście wygodę poprawiają regulowane siedziska czy podłokietniki. W klasie ekonomicznej nie dostaniemy natomiast darmowego posiłku, wyjątek stanowią dłuższe trasy. Linie lotnicze gwarantują także rozrywkę, np. w postaci filmów wyświetlanych na monitorach umieszczonych w oparciu fotela. Interesuje Cię wyższy standard podróży? Zdarza się, że operatorzy lotniczy oferują klasę ekonomiczną premium, w której pasażerowie mają dyspozycji wygodniejsze siedzenia, osobną poczekalnię na lotnisku, jak również większy wybór filmów czy programów.

Pierwsza klasa - loty dla VIP-ów?

Za klasę biznes lub pierwszą podróżni muszą zapłacić o wiele więcej, nic więc dziwnego, że nie jest popularna. Na jakie warunki można liczyć, np. na trasie Rzeszów - Viborg? Pasażerowie mogą korzystać z saloników VIP na lotnisku, a przestronne siedzenia w samolocie gwarantują większy komfort. Posiłki przygotowywane są przez cenionych szefów kuchni i podawane na drogiej porcelanie. Kolejną zaletą jest również większy limit bagażowy - zarówno jeśli chodzi o bagaż wnoszony na pokład, jak i rejestrowany.