X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Waedenswil

już od 430 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
17 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
18 sty (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
19 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
20 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
17 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Waedenswil

Przewodnik po lotach Rzeszów Waedenswil

Będziemy mieć nadbagaż na lot Rzeszów - Waedenswil?

Chociaż bardzo się staraliśmy, to jednak nie dało nam się spakować do torby o wymiarach nałożonych przez przewoźnika? W takich sytuacjach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu i proponują odpowiednie rozwiązania, które rzecz jasna wiążą się z dodatkową opłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co możemy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Czy będą opłaty?

Jeżeli okazało się, że przekraczamy ustalone wymiary i wagę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za dany nadbagaż dopłacić. Tanie loty Rzeszów - Waedenswil posiadają przeważnie określoną stałą kwotę od każdego kilograma nad ustalenia, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dalsza trasa, tym wyższa będzie zapłata. Co istotne, dość często możemy za taki nadbagaż płacić prędzej, czyli jeśli wiemy, że przekroczymy wytyczne narzucone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wtedy też będziemy płacić za ten nadbagaż mniej, niż gdy będziemy płacić za niego już przy odprawie. Warto również mieć świadomość, że bez znaczenia czy będą to linie regularne czy tanie loty Rzeszów - Waedenswil nasz bagaż nie będzie mógł przekraczać wagi 32 kg. Jeśli tak będzie, musimy wziąć drugi bagaż.

Musimy rozkładać na parę bagaży podczas przelotu Rzeszów - Waedenswil

Jeżeli taki bagaż przekroczy dopuszczalne wielkości, to powinniśmy spakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z dodatkowymi opłatami za taką kolejną walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na stronie, która proponuje nam takie tanie loty Rzeszów - Waedenswil. Co ważne, to nie mamy możliwości wziąć kilku walizek o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej torby. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego tylko , nie ma tutaj wpływu na wielkość możliwego bagażu. Te zasady będą wyznaczone na stałe oraz warto je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, żeby później nie było nieprzyjemnej niespodzianki

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć każdemu. Jednak tanie loty Rzeszów - Waedenswil oferują nam szansę wykupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto mimo wszystko pamiętać, że płacąc za niego wcześniej, nim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kopenhaga Zabljak

Tanie loty Ioannina Skopje

Tanie loty Praga Breiddalsvik

Tanie loty Kalkuta Nowe Delhi

Tanie loty Gossau Sg Hagfors

Tanie loty Sundsvall Zakintos

Tanie loty Wil Hudiksvall

Tanie loty Pula Viborg

Tanie loty American Airlines Beaumont

Tanie loty Rzeszów Giuseppe Verdi