X
Ładowanie...

Tanie loty Rzeszów Wettingen

już od 188 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
24 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
31 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
24 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
02 sty (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
26 gru (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
31 gru (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzeszów Wettingen

Przewodnik po lotach Rzeszów Wettingen

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla turystów na trasie Rzeszów - Wettingen

Czym jest jet lag? Krótko mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Rzeszów - Wettingen w kierunku równoleżnikowym spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag zależna jest od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Jet lag jest mocniej odczuwalny podczas lotu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce w trakcie lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: zaburzenia snu, niemożność skupienia uwagi, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić objawy jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Rzeszów - Wettingen poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować w kierunku wschoodnim.

Jet lag na trasie Rzeszów - Wettingen - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących na zachód

Jeśli Twój lot kieruje Cię na zachodnią część kuli ziemskiej ważne jest abyś nie zasnął. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Pij znaczne ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem wysokobiałkowe, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Rzeszów - Wettingen - porady jak złagodzić objawy dla turystów podróżujących na wschód

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Rzeszów postaraj się zasnąć. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść skrócenie doby postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w miejscu docelowym, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, do jakich będziesz musiał się dostosować. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli bierzesz leki w ściśle określonych godzinach, przed wylotem Rzeszów - Wettingen zaleca się zasięgnąć porady specjalisty.