X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Ateny

już od 900 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Ateny

Bilety lotnicze Rzym Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
20 maj (pon)
Turkish Airlines
Ateny
23 maj (czw)
Turkish Airlines
Rzym
20 maj (pon)
Turkish Airlines
Ateny
24 maj (pią)
Turkish Airlines
Rzym
20 maj (pon)
Turkish Airlines
Ateny
25 maj (sob)
Turkish Airlines
Rzym
20 maj (pon)
Turkish Airlines
Ateny
26 maj (nie)
Turkish Airlines
Rzym
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Ateny

Przewodnik po lotach Rzym Ateny

Musimy posiadać parking na okres lotu Rzym - Ateny?

Z pewnością, większość ludzi jeżeli tylko ma taką możliwość, próbuje wszystko tak przygotować, aby to ktoś ze znajomych zawiózł ich na samolot i potem odebrał. Niestety nie zawsze jest taka możliwość, i wtedy może się okazać, że powinniśmy jechać swoim wozem. Lecz gdzie go zostawić, tak aby mieć gwarancję, że jest on bezpieczny, gdy my będziemy korzystać z oferty, jaką mają dla nas tanie loty Rzym - Ateny?

Odpowiednie parkingi przy lotnisku

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jeśli już zarezerwowaliśmy tanie loty Rzym - Ateny i wiemy, że będziemy musieli samodzielnie dojechać na samolot, to przy większości z nich, mieszczą się odpowiednio przyszykowane miejsca postojowe. Podobnie jak podczas zamawiania lotów Rzym - Ateny im prędzej zamówimy tam przestrzeń, tym wyniesie nas to mniej pieniędzy. Z tego powodu jeżeli już zamówiliśmy dla siebie odpowiednie połączenia i najtańszego przewoźnika, to trzeba natychmiast myśleć o rezerwowaniu tego miejsca postojowego. Wtedy jedziemy na niego swoim wozem, a następnie będziemy przetransportowani na lotnisko specjalnym busem. Gdy powrócimy z wyprawy Rzym - Ateny, będziemy odebrani na lotnisku oraz dowiezieni do własnego wozu.

Nie istotna jest długość naszego połączenia Rzym - Ateny

Oczywiście im więcej czasu nasz pojazd będzie na tym miejscu parkingowym, tym więcej będziemy musieli za niego uiścić. Jednak warto się na to zdecydować, bo wówczas posiadamy świadomość, że jest bezpieczny. Ale trzeba poszukać takie tanie loty Rzym - Ateny, które pozwolą nam rezerwować lot, zabierający jak najmniej czasu - . Wtedy szybciej pojawimy się na miejscu, a więc też więcej czasu będziemy mieli do zwiedzania. A jeżeli zostawimy pojazd na tym strzeżonym miejscu parkingowym, to spokojnie możemy się oddawać skorzystaniu z przeróżnych atrakcji oraz nie będziemy musieli się stresować tym, co jest z naszym autem.

Trzeba sprawdzić jak przedstawia się szansa korzystania z tego parkingu. Nie ma tutaj znaczenia, czy zamawiamy regularne czy tanie loty Rzym - Ateny. Zawsze będziemy mogli korzystać z takiego miejsca parkingowego, zostawić tam samochód pod uważnym spojrzeniem ochrony i skorzystać z transportu na samolot oraz z samolotu.