X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Rzym Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzym Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzym Barcelona

Przewodnik po lotach Rzym Barcelona

Co spakować na wyjazd - lista najważniejszych rzeczy

Wybierasz się na wakacje Rzym - Barcelona i zastanawiasz się, jakie przedmioty należy spakować do torby, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem? Przeczytaj nasze porady i ciesz się komfortem na wakacjach.

Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą

To najważniejszy punkt, którego nie możemy pominąć. Na wakacje trzeba zabrać ze sobą dokument tożsamości, często przydatna okazuje się również karta EKUZ. Zarezerwowałeś bilety na lot Rzym - Barcelona? Jeżeli chcesz wypożyczyć na miejscu auto nie zapomnij zabrać ze sobą prawa jazdy. Natomiast turyści uprawnieni do zniżek, powinni wziąć ze sobą odpowiednią legitymację np. emeryta - dzięki stosownemu dokumentowi wstęp do obiektów sakralnych będzie tańszy.

Wygodne elementy garderoby

Odpowiednia odzież to jeden z najważniejszych elementów każdej torby podróżnej. Do rzeczy obowiązkowych należą szorty, skarpetki, kapelusz, sportowe obuwie, okrycie wierzchnie, a także bikini, peleryna, czy okulary przeciwsłoneczne. Dzięki zapakowaniu potrzebnych rzeczy będziesz czuć się komfortowo w czasie wakacji.

Podróżna apteczka

Apteczka to kolejny punkt naszej urlopowej listy. Do najważniejszych leków należą tabletki przeciwbólowe, na chorobę lokomocyjną, środki na komary, kremy z SPF, a także woda utleniona czy krople do oczu. Zażywasz leki na przewlekłe choroby, np. choroby autoimmunologiczne, Hashimoto lub cukrzycę? Nie zapomnij o zabraniu ze sobą odpowiednich medykamentów.

Sprzęt elektroniczny i akcesoria do aktywnego wypoczynku

Uwielbiasz aktywny wypoczynek? Masz w planach lot Rzym - Barcelona? Jeśli planujesz dużo pieszych wycieczek, pamiętaj o zabraniu ze sobą scyzoryka czy namiotu. Osoby wybierające egzotyczne destynacje powinny zabrać ze sobą torbę plażową. Na wczasach przyda się też nowoczesna technologia - lustrzanka, tablet czy GPS.