X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Budapeszt

już od 124 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
08 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
03 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
05 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
07 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Budapeszt

Przewodnik po lotach Rzym Budapeszt

Czy możemy palić papierosa na trasie Rzym - Budapeszt

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, bez wątpienia zastanawiają się, czy mogą palić podczas lotu Rzym - Budapeszt. Warto się z tą kwestią zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektórzy są pewne, że będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie wiadomości znajdziemy na portalach przewoźników, ale także na różnych stronach odnoszących się do tematyki latania.

Na pokładzie Rzym - Budapeszt nie palimy

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy na pokładzie jako jedyni. Mogą być z nami dzieci, albo ciężarne, nie wspominając już o osobach niepalących. Z tego powodu właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Rzym - Budapeszt wybraliśmy na dość krótką trasę czy być może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz jest zawsze ten sam oraz nie będzie podlegał on wyjątkom. Dodatkowo, odnosi się on tak do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para także może mieć wyrazisty zapach.

Co jeżeli w czasie trasy Rzym - Budapeszt zapalimy?

Jeżeli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w toalecie, to musimy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Rzym - Budapeszt musimy posiadać świadomość, że w ubikacjach są zamontowane specjalne czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu nałożona nam będzie grzywna, albo nawet kara aresztu, więc warto się namyślić czy faktycznie nie przetrzymamy tego loty Rzym - Budapeszt bez dymka. Dodatkowo, będziemy wtedy zapisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy przewozić papierosy na linii Rzym - Budapeszt?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy tak naprawdę możemy wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Rzym - Budapeszt oferują nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością będziemy mogli wziąć ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z uzależnieniem.

Warto się dowiedzieć, jakie będą zasady w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, jak również ich transportowania. Wówczas z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na zasady mające miejsce podczas lotu samolotem.