X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Chania

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Chania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzym Chania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Chania

Przewodnik po lotach Rzym Chania

Podróżowanie po Azji, czyli co powinieneś wiedzieć przed orientalnym wyjazdem

Dzięki Za sprawą tanich lotów Rzym - Chania masz możliwość za niewielką kwotę latać nie tylko na naszym kontynencie. Coraz częściej wymarzonym celem licznych osób jest Azja. Niepowtarzalne widoki, ciekawa kultura, dania, których nie znajdziesz i w najlepszych krajowych restauracjach. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać zanim wyruszysz do Azji.

W stu procentach bezpieczne podróżowania

Podróże do krajów Orientu licznym turystom prezentują się po prostu jako pełne niebezpieczeństw. Jest jednakże parę rzeczy, o które możesz zadbać, żeby w pełni poczuć się bezpiecznie. Co najważniejsze: dowiedz się jak najwięcej o przewoźniku. Tanie loty Rzym - Chania także mogą być w pełni bezpieczne, a w momencie problemów na lotniskach, np. opóźnienia, firma przewozowa we wszystkim ci pomogą.

Ponadto wybierając cel podróży od razu zapoznaj się z miejscową kulturą i religią. Jeżeli twoim celem są Filipiny czy Indonezja, należy zapoznać się z panującymi zasadami religijnymi. Jeśli chodzi o takie państwa jak Chiny, Kambodża czy Birma musisz przygotować się na znaczne różnice kulturowe i barierę językową. Z tego powodu lepiej wziąć udział w zorganizowanej wycieczce, niż pokusić się na zwiedzanie samodzielne.

Wizy i potrzebne dokumenty

Warto ponadto wziąć pod uwagę to, że aby dostać się do części znajdujących się w Azji krajów potrzebujesz specjalnych dokumentów. W Chinach, Wietnamie czy Indiach potrzebna jest wiza, którą należy zdobyć przez Internet. Co więcej, możesz również potrzebować specjalnego paszportu, zazwyczaj wydanego na okres od 30 do 90 dni. Z tego powodu wyjazd należy organizować z wyprzedzeniem, ale może to wyjść na dobre – dzięki temu masz szansę na  na tanie loty na trasie Rzym - Chania.

Niektóre z państw, dla przykładu Malezja, wymagają okazania biletu w drogę powrotną lub pieniędzy przeliczanych na każdy dzień pobytu. Co więcej, zdarza się, że możesz musiał mieć kilka dokumentów zaświadczających o wymaganych szczepieniach. Czasami należy się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepienia są konieczne, jeśli przelatujesz przez miasta, gdzie występuje chorba.