X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Ibiza

już od 471 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Ibiza

Bilety lotnicze Rzym Ibiza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
31 lip (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Ibiza
03 sie (pią)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Rzym
31 lip (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Ibiza
06 sie (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Rzym
30 lip (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Ibiza
03 sie (pią)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Rzym
02 sie (czw)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Ibiza
03 sie (pią)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Rzym
30 lip (pon)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Ibiza
05 sie (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Ibiza

Przewodnik po lotach Rzym Ibiza

Co sprawdzić przed lotem Rzym - Ibiza? Krótki poradnik dla turystów

Lecisz w podróż Rzym - Ibiza, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła komfortowo a nieprzewidziane sytuacje nie zniszczyły pięknych wspomnień z Rzym - Ibiza. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten niewielki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Głównym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet papierowy. Dlatego przed podróżą zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy wpisane dane na bilecie są tożsame z dokumentem, którego użyłeś do zakupu biletu. W zależności od wybranej trasy Rzym - Ibiza upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności za każdym razem leży po stronie pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z dzieckiem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W sytuacji odprawy na lotnisku po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy informacje, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność imienia i nazwiska, numer lotu, kierunek Rzym - Ibiza, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot przesiadkowy do Rzym - Ibiza- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiej opcji?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Ibiza. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wyjazdem Rzym - Ibiza?

Oczywiście poza niezbędnymi formalnościami warto przeczytać regulamin przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub zostanie uszkodzona z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować bagaż sprawdź jakie ograniczenia wagi i wielkości określił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu rejestrowanego oraz czego kategorycznie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie będzie odpowiedniej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Rzym - Ibiza: