X
Ładowanie...

Tanie loty Air Malta Rzym Katania

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Malta

Rzym Katania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Malta Rzym Katania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Malta Rzym Katania

Przewodnik po lotach Air Malta Rzym Katania

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wyjazd z maluchami? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno lot Rzym - Katania linią Air Malta, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Zatroszcz się o zdrowie dziecka

Wizyta u lekarza jest konieczna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych miejsc. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto również sprawdzić stan zębów u specjalisty czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Paszport czy dowód tożsamości

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi można również wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty hospitalizacji, anulowanego połączenia, wizyty u stomatologa i powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Rzym - Katania linią Air Malta

Wielogodzinna podróż samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne maskotki przed wylotem.

Zawartość walizek

Przed Wami lot Rzym - Katania linią Air Malta? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Muszą trafić do niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się także bandaż, mokre chusteczki, antybiotyki czy elektrolity.