X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Kluż-Napoka

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 lut 14 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Kluż-Napoka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzym Kluż-Napoka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzym Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Rzym Kluż-Napoka

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Oczekujesz na upragnione wakacje, lecz nagle wydarza się coś, co zmusza do zmiany planów. Zrezygnowanie z zarezerowania pokoju w hotelu oznacza utratę kosztów rezerwacji, a ponadto – powinieneś anulować rezerwację biletu. To też oznacza najczęściej, że przepadają ci pieniądze. Masz możliwość jednak ubezpieczyć się na taką okoliczność. Czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego rzeczywiście jest warte swojej ceny?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Czasami okazuje się, że należy zrezygnować z wyjazdu. Tanie loty Rzym - Cluj Napoca zazwyczaj kupuje się dużo wcześniej, w czasie paru miesięcy przez zaplanowanym wyjazdem może wydarzyć się wiele nieprzewidzianych wypadków. Od czasu do czasu odstąpienie od biletu jest potrzebne.

Zarówno w tanich lotach Rzym - Cluj Napoca, jak i w tradycyjnych firmach lotniczych problematyczne może być przebudowanie biletu. Zazywczaj nie ma możliwości zarezerwowanego siedzenia zwyczajnie komuś odstąpić. Należy oficjalnie przebukować bilet. Powinieneś też ponieść opłatę za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

Żeby uniknąć takich wydatków, możesz zapłacić za polisę ubezpieczenia. To inny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. Dzięki niemu w momencie, kiedy nie możesz polecieć, firma ubezpieczeniowa zwróci ci cenę biletów. To nawet w tanich lotach Rzym - Cluj Napoca może być bardzo wysoką kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji zostanie wypłacone, jeżeli musisz zrezygnować z biletu z powodu wydarzeń losowych. Choroba czy wypadek są najbardziej istotne z nich. Kolejnym jest śmierć lub choroba bliskiej osoby, a także zagrożona ciąża. Koszt biletów zostanie ci zwrócony, w wypadku pożaru lub kradzieży.