X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Kluż-Napoka

już od

29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Kluż-Napoka

Bilety lotnicze Rzym Kluż-Napoka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Rzym Kluż-Napoka

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Oczekujesz na upragnione wakacje, lecz nagle wydarza się coś, co zmusza do zmiany planów. Zrezygnowanie z zarezerowania pokoju w hotelu oznacza utratę kosztów rezerwacji, a ponadto – powinieneś anulować rezerwację biletu. To też oznacza najczęściej, że przepadają ci pieniądze. Masz możliwość jednak ubezpieczyć się na taką okoliczność. Czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego rzeczywiście jest warte swojej ceny?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Czasami okazuje się, że należy zrezygnować z wyjazdu. Tanie loty Rzym - Cluj Napoca zazwyczaj kupuje się dużo wcześniej, w czasie paru miesięcy przez zaplanowanym wyjazdem może wydarzyć się wiele nieprzewidzianych wypadków. Od czasu do czasu odstąpienie od biletu jest potrzebne.

Zarówno w tanich lotach Rzym - Cluj Napoca, jak i w tradycyjnych firmach lotniczych problematyczne może być przebudowanie biletu. Zazywczaj nie ma możliwości zarezerwowanego siedzenia zwyczajnie komuś odstąpić. Należy oficjalnie przebukować bilet. Powinieneś też ponieść opłatę za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

Żeby uniknąć takich wydatków, możesz zapłacić za polisę ubezpieczenia. To inny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. Dzięki niemu w momencie, kiedy nie możesz polecieć, firma ubezpieczeniowa zwróci ci cenę biletów. To nawet w tanich lotach Rzym - Cluj Napoca może być bardzo wysoką kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji zostanie wypłacone, jeżeli musisz zrezygnować z biletu z powodu wydarzeń losowych. Choroba czy wypadek są najbardziej istotne z nich. Kolejnym jest śmierć lub choroba bliskiej osoby, a także zagrożona ciąża. Koszt biletów zostanie ci zwrócony, w wypadku pożaru lub kradzieży.