X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Rzym Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Rzym Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Rzym Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Rzym Kraków

Przewodnik po lotach WizzAir Rzym Kraków

W jaki sposób przetrwać lot Rzym - Kraków linią Wizz Air z dzieckiem?

Pojawienie się potomstwa wcale nie powinno oznaczać, że musimy rezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Warto tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość mocne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc zaczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Rzym - Kraków linią Wizz Air

Jeżeli planujemy przelot z maleństwem, musimy zadbać o to, żeby na linii było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to może się okazać, że dziecko prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. W dodatku poszukując biletów w korzystnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieci przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy większym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasami tylko tanie loty Rzym - Kraków linią Wizz Air oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba pamiętać przed wylotem Rzym - Kraków linią Wizz Air?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak byśmy na spokojnie mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak by bez nerwów zdać wszystkie walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i spokojnie iść do łazienki na chwilę przed lotem, w której przebierzemy maleństwo. Większość linii lotniczych proponujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zajmować naprawdę dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Rzym - Kraków linią Wizz Air nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszek, ale także jakiegoś jedzenia. Do tego przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, czyli wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o pomoc

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie obawiaj się poprosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba wsparcia przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Rzym - Kraków linią Wizz Air posiadają odpowiednio przygotowany personel, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, a więc również i wam. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem przeszkadzało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Rzym - Kraków linią Wizz Air i jesteście 100% podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, ale wiedz, że każda trasa posiada swój koniec.

Warto pomyśleć w jaki sposób można się przygotować do podróży Rzym - Kraków linią Wizz Air z dzieckiem, tak by zrobić wszystko co jest możliwe, by lot przeminął spokojnie oraz bez większych nerwów.