X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Logrono

już od 90 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
17 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
18 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
14 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Logrono

Przewodnik po lotach Rzym Logrono

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Rzym - Logrono

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Rzym - Logrono w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Uciążliwość zespołu jet lag jest uzależniona od ilości przekraczanych stref czasowych oraz kierunku lotu. Syndrom jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce w trakcie lotu w kierunku zachodnim. Objawami syndromu jet lag mogą być: senność, zmęczenie, ból głowy, zaburzenia apetytu. Aby złagodzić symptomy syndromu jet lag na kilkanaście dni przed wylotem Rzym - Logrono poleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli lecisz na zachód oraz postaraj się zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli lecisz na wschód.

Jet lag na trasie Rzym - Logrono - wskazówki, jak sobie z nim radzić dla pasażerów podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Rzym przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć przejdź się po samolocie jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Pij duże ilości wody, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się poczekać do wieczora aby iść spać, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Rzym - Logrono - wskazówki jak złagodzić objawy dla pasażerów podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli podróżujesz samolotem na wschód od swojego Rzym postaraj się zapaść w sen. W razie bezsenności poproś obsługę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz bogaty w węglowodany posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się wprowadzić w sen w sposób naturalny, a więc zaleca się unikać środków wspomagających zasypianie oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść syndrom jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Logrono, zrób to najlepiej zaraz po wejściu na pokład samolotu. To ułatwi Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zażywasz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed rozpoczęciem podróży Rzym - Logrono zaleca się zasięgnąć opinii specjalisty.