X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Malmo

już od 78 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malmo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malmo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
03 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
06 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
20 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Malmo
22 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Rzym Malmo

Przewodnik po lotach Rzym Malmo

Jaki bagaż kabinowy na samolot Rzym - Malmo?

Dla większości podróżnych, nawet tych, którzy często latają, dużym kłopotem okazuje się być bagaż. Jak się spakować, żeby nie przekraczać jego wymiarów oraz wagi, co zabrać, co nabyć u celu. Jest to tym ważniejsze, jeśli wybraliśmy tanie loty Rzym - Malmo. Tu zasady w odniesieniu do rozmiarów bagażu okazują się być niesamowicie sztywno przestrzegane, a jeśli je przeoczymy, musimy się liczyć z dosyć sporymi płatnościami dodatkowymi. Dlatego sporo ludzi stara się robić wszystko, żeby na przelot Rzym - Malmo zabrać ze sobą jedynie bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy takie rzeczy przed lotem Rzym - Malmo

Powinniśmy mieć świadomość, że przewoźnicy mają własne założenia co do rozmiarów naszego bagażu kabinowego. Zazwyczaj jego waga powinien się zmieścić między 15 a 20 kg, mimo wszystko pojawiają się różnice zezwalające nam zabrać na tanie loty Rzym - Malmo nawet i 32 kg bagaż. Dlatego trzeba te wiadomości sprawdzić prędzej, tak abyśmy posiadali pewność, że wszystkie informacje mamy jak najbardziej najnowsze. Znaleźliśmy bilet tylko za , ale zastanawiamy się, czy zapakujemy się w bagaż podręczny? Warto wziąć tutaj torbę, która będzie zdecydowanie lepiej elastyczna niż walizka. Ale pamiętajmy, że do wymiarów walizki, są liczone również odstające części, czyli rączka albo kółka. Bagaż podręczny w czasie lotu Rzym - Malmo ma się zmieścić w ściśle oznaczonej przestrzeni, z tego powodu taka wypukłość będzie tutaj miała wpływ.

Co mamy możliwość kupić, kiedy dotrzemy na miejsce?

Jeżeli mamy świadomość, że nie pomieścimy wszystkiego w bagaż kabinowy, a udajemy się na tak krótko, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to warto zobaczyć, co mamy możliwość zakupić już po doleceniu do celu. Może zrezygnujemy z części kosmetyków oraz nabędziemy je po wylądowaniu, a najcięższe buty założymy na stopy zamiast wkładać je do torby? Dokładnie należy pomyśleć, co powinniśmy zabrać do tego bagażu, jeśli będzie to naprawdę niedługi lot , to być może nie będziemy musieli brać ze sobą tableta czy laptopa, co także dopomoże nam zmniejszyć ciężar i rozmiar danej torby?

Powinniśmy sprawdzić, jakich rozmiarów bagaż kabinowy możemy wziąć, jeśli zdecydujemy się na tanie loty Rzym - Malmo. Może się okazać, że zmieścimy się bez problemów w określonych rozmiarach, a jeśli mimo wszystko będziemy mieć kłopot, zastanówmy się, jakich rzeczy aż tak bardzo nie będziemy potrzebować.