X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Odense

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 kwi 07 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Odense

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzym Odense

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzym Odense

Przewodnik po lotach Rzym Odense

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale właśnie port lotniczy. Tłok, gwar, nieznana sytuacja – to jest z pewnością mało komfortowe doświadczenie. Podpowiadamy, czego można się obawiać przed rejsem i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale przerażająca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszelkie dokumenty. Jeśli latasz do krajów europejskich, potrzebny ci będzie tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Rzym - Odense, wydają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic wydrukować, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się przy taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w spodniach, połóż tam także torebkę, kurtkę lub szal.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Rzym - Odense

Tanie loty najczęściej dają ci zabrać tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on tak pakowny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednakze należy każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a skomplikowana struktura ciasno zrolowanych bluzek nie była zburzona.

Na górze ułóż wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je okazać w czasie kontroli. Zrób tak, by aby na wierzchu znajdowała się również kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu warto włożyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować starannie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, co można zabrać na pokład w tanich lotach Rzym - Odense.