X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Pristina

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Pristina

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzym Pristina

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzym Pristina

Przewodnik po lotach Rzym Pristina

Odprawa przed lotem – wszystko co powinieneś wiedzieć o odprawie w tanich lotach Rzym - Pristina

Podchodzenie do odprawy przed lotem przeważnie jest długotrwałe. To właśnie z tego powodu należy przyjechać na lotnisko nawet o dwie godziny wcześniej. Odprawa bagażowo-biletowa to moment, kiedy otrzymasz kartę pokładową i kiedy trzeba oddać walizki. Dowiedz się, na czym polega odprawa na lotnisku i czy są sposoby, aby ją usprawnić.

Odprawa biletowo-bagażowa

Wyszukaj miejsce odprawy twojego lotu. Zawczasu wyciągnij też potrzebne dokumenty – musisz mieć ze sobą dowód i paszport. Trzeba również zabrać ze sobą kod rezerwacji elektronicznej, jeżeli znalazłeś bilety przez Internet. Tanie loty Rzym - Pristina bardzo rzadko potrzebują papierowych potwierdzeń rezerwacji, nie musisz więc nic wydrukować.

W czasie odprawiania się nadajesz bagaż rejestrowany, który będzie zważony i zmierzony i powędruje do luku bagażowego. Na koniec dostaniesz kartę podkładową i masz możliwość od razu przystąpić do sprawdzania bezpieczeństwa. Oznacza to, że zweryfikowane przedmioty spakowane do bagażu podręcznego. Należy zarówno włożyć do skrzynki wszystkie narzędzia elektryczne, pasek do spodni i odzienie wierzchnie. Następnie już iść na pokład.

Odprawa online

W tanich lotach Rzym - Pristina i od czasu do czasu w standardowych liniach lotniczych, można przeprowadzić odprawę online. To niezwykle błyskawiczny i komfortowy sposób. Masz gwarancję, że szybciej wypełnisz kartę pokładową, możesz dzięki temu szybciej przejść kontrolę bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że odprawa online jest najczęściej dostępna jedynie dla osób, zabierających ze sobą tylko bagaż podręczny.

Odprawa online jest również o wiele tańszym rozwiązaniem. Bardzo często regularne linie lotnicze naliczają dodatkową opłatę za wydrukowanie karty pokładowej. Jest to jednak zależne od konkretnych linii.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Rzym - Pristina