X
Ładowanie...

Tanie loty Rzym Santa Cruz de la Palma

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Santa Cruz de la Palma

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Rzym Santa Cruz de la Palma

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Rzym Santa Cruz de la Palma

Przewodnik po lotach Rzym Santa Cruz de la Palma

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to możliwe i bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, zasłużone wakacje, lub jeszcze inne sprawy, które wymagają podróży: jest mnóstwo pobudek, dla których ciężarne decydują się na rejs Rzym - La Palma. I choć mówi się, że ciąża to nie choroba, należy pamiętać, że nie zawsze taka forma podróżowania jest dla kobiet odpowiednia. Bez znaczenia, czy wybierze się tanie loty Rzym - La Palma, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem określającym, do którego miesiąca kobiety w ciąży mogą być wpuszczane do samolotu. Przed rejsem Rzym - La Palma koniecznie należy omówić podróż z lekarzem.

Ciężarna planuje lot Rzym - La Palma – kiedy można bezpiecznie lecieć?

Pragniemy zorganizować wyjazd, kupić bilety na tanie loty Rzym - La Palma oraz przyszykować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? Tu wiele zależy od zdrowia przyszłej mamy, jak też od tego, w którym tygodniu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej udać się do ginekologa prowadzącego ciążę i dopytać, czy lot będzie bezpieczny dla przyszłej mamy i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszych miesiącach duże wahania ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój narządów dziecka, z kolei w ostatnich miesiącach pojawia się zagrożenie przedwczesnym rozwiązaniem, zasłabnięciem, a w efekcie większość linii lotniczych nie wpuszcza do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy okres ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna sprawa. Jeśli mamy taką możliwość, dostosujmy wylot i rezerwujmy tanie loty Rzym - La Palma właśnie w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie podczas lotu Rzym - La Palma – co warto wiedzieć?

Panie, które zdecydują się na podróż samolotem w czasie ciąży, a mają już widoczny brzuszek, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że pani z dużym brzuszkiem nie zostanie wpuszczona do samolotu. Tanie loty Rzym - La Palma powinny pożegnać przyszłe mamy w ciąży z bliźniakami – bywa ona traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Lepiej unikać też dłuższych lotów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez trudu skontrolujemy długość lotu poszczególnych rejsów i dopasujemy lot dla siebie .

Kobieta w ciąży w samolocie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma zasady: jedna ciężarna znakomicie znosi lot, kolejna może poczuć dyskomfort związany z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, jak udogodnić sobie podróż na pokładzie samolotu, by zadbać o osobisty komfort. Lepiej wybrać miejsca z brzegu, żeby swobodnie wychodzić do łazienki bądź w celu rozprostowania nóg. Przechadzki podczas lotu są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają radzić sobie z dolegliwościami kręgosłupa oraz usprawniają krążenie w nogach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o zakupie ubezpieczenia podróżnego: o to także można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.