X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Rzym Warszawa

już od 930 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Rzym Warszawa

Bilety lotnicze Austrian Airlines Rzym Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
03 kwi (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
08 kwi (pon)
Lufthansa
Rzym
27 kwi (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
07 maj (wto)
Lufthansa
Rzym
27 kwi (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
08 maj (śro)
Lufthansa
Rzym
15 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
16 lip (wto)
Lufthansa
Rzym
15 cze (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
22 lip (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Rzym Warszawa

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Rzym Warszawa

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Rzym - Warszawa linią Austrian Airlines może być powodem wielu stresów, co jest związane także z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla turystów.

Jak nadać bagaż główny

Planujesz wyjazd Rzym - Warszawa linią Austrian Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu rejestrowanego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera dane personalne, numer lotu oraz data odlotu.

Skanowanie bagażu pokładowego

Po oddaniu bagażu należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się dokonywana jest kontrola bagażu podręcznego, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, pieniądze w bilonie czy elektronikę - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach konieczne okazuje się zdjęcie butów.

Wejście na pokład

Po przejściu przez kontrolę podróżny z walizką podręczną może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do tzw. rękawa lub busu rozwożącego turystów na pokład. Warto także dodać, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Rzym - Warszawa pozwala przejść odprawę przez internet, co minimalizuje formalności.