X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Rzym Wrocław

już od 363 zł
26 mar 02 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Rzym Wrocław

Bilety lotnicze Rzym Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rzym
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
14 maj (wto)
Ryanair
Rzym
11 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
15 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
27 mar (śro)
Ryanair
Wrocław
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Rzym Wrocław

Przewodnik po lotach Alitalia Rzym Wrocław

Nie obawiajmy się przesiadania w czasie lotu Rzym - Wrocław

Chcąc polecieć na wakacje, przeważnie patrzymy na połączenia bezpośrednie. Wtedy nigdzie nie musimy się przesiadać, mamy znaczniejszą pewność, że nasz bagaż wraz z nami, dotrze do miasta końcowego. Ale, opłaca się także panować nad strachem i zobaczyć, w jaki sposób prezentują się loty z przesiadkami. Być może strach ma wielkie oczy, a znając parę głównych wytycznych, przestaniemy się bać. Szczególnie, że wybierając lot z przesiadkami, możemy mieć tanie loty Rzym - Wrocław, a dodatkowo ma możliwość pojawić się sposobność na obejrzenie dodatkowego miasta.

W jakim momencie oferowane są przesiadki?

Warto wiedzieć, że przesiadki będą nam zaoferowane, gdy odległość między miastem wylotowym a końcowym będzie rzeczywiście duża. Lub kiedy lecimy do rzadko odwiedzanych miast. Może się okazać, że wykupując przelot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na najkrótszy przelot, ale za to mamy szansę uzyskać coś innego. Zamiast przesiadywać przez parę godzin w samolocie, dostaniemy możliwość zrobienia zakupów na lotnisku, spożycia czegoś smacznego w restauracji na lotnisku, a także czasami opuszczenia lotniska oraz zwiedzenia miasta. Przez skorzystanie z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaproponowane tanie loty Rzym - Wrocław, dlatego warto na spokojnie przemyśleć taką propozycję.

O czym powinniśmy wiedzieć zamawiając lot Rzym - Wrocław

Jeżeli posiadamy zamówiony lot z przesiadkami, to trzeba sprawdzić, czy nie będziemy potrzebować wizy. Niektóre kraje chociażby USA oczekują wizy tranzytowej, jeśli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Trzeba też zobaczyć jak przemieszczać się po lotnisku, na którym będziemy mieli się przesiadać. Tutaj sporo podpowiedzi znajdziemy na portalu danego lotniska. W wielu przypadkach bagaż będzie przekładany z samolotu do samolotu bez udziału właściciela, przez to trzeba się dowiedzieć czy będzie dobrze oznaczony.

Możliwe, że będą nam zaproponowane tanie loty Rzym - Wrocław, w czasie których będziemy mieli przesiadkę. Trzeba poczytać na ten temat, zobaczyć jacy przewoźnicy będą w tym brać udział, a także jaka jest najkorzystniejsza kwota biletu. Jeśli będziemy odpowiednio przyszykowani, to dane przesiadki nie będą dla nas niczym strasznym.