X
Ładowanie...

Tanie loty Saarbrücken Zurych

już od 256 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Zurych

Bilety lotnicze Niemcy Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
13 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
15 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
13 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
16 mar (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
13 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
17 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
13 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
18 mar (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
13 mar (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
19 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Saarbrücken Zurych

Przewodnik po lotach Saarbrücken Zurych

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla pasażerów

Rezerwujesz podróż samolotem do Saarbrucken - Zurych i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż odprawiany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty dostajesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Saarbrucken - Zurych oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Saarbrucken - Zurych, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu odprawianym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu żywności oraz płynów w bagażu odprawianym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Rijeka Sparta

Tanie loty Nyon Aalbaek

Tanie loty Skelleftea Milos

Tanie loty Grosseto Drachten

Tanie loty Ivalo Toledo

Tanie loty Skiathos Montreux

Tanie loty Chur Farranfore

Tanie loty FlexFlight wylot z: Pori

Tanie loty United Airlines Alliance