X
Ładowanie...

Tanie loty Salina Barcelona

już od 96 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Barcelona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Barcelona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Santander
21 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santander
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
28 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santander
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
30 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
24 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
01 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
24 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
02 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Salina Barcelona

Przewodnik po lotach Salina Barcelona

Co możesz posiadać ze sobą w czasie podróży Wyspa Salina - Barcelona?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Wyspa Salina - Barcelona, to z pewnością jednym z pytań, które nas dręczą jest to, co możemy wziąć sobie na pokład. Trzeba się już wcześniej orientować w tej sprawie, mamy prawo nawet skorzystać z informacji, jaka jest umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy mieli pewność, że nie zabierzemy czegoś, co może się okazać kłopotliwe podczas kontroli.

Co do bagażu podręcznego na lot Wyspa Salina - Barcelona?

Najistotniejszą kwestią jest to, co możemy przewozić w bagażu podręcznym podczas tego lotu Wyspa Salina - Barcelona. Możliwe jest posiadanie płynów, do ilości 1 litra, ale w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tutaj wspomnieć, że do takich płynów będzie się zaliczał również szampon oraz żel do mycia. W dodatku w bagażu kabinowym tanie loty Wyspa Salina - Barcelona pozwalają nam mieć tablet, laptop lub trochę żywności, a to znaczy, że możemy sobie uprzyjemnić wyprawę. Obowiązkowo muszą się w nim znajdować dokumenty niezbędne do lotu, czyli dowód tożsamości i karta pokładowa, ponieważ bez nich zrealizowanie także naprawdę krótko trwającego lotu nie jest realne. Nie wolno nam za to zabierać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na przelot Wyspa Salina - Barcelona to co odmiennego

Musimy wiedzieć, że tanie loty Wyspa Salina - Barcelona dają nam szansę zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy przewozić to wszystko, co nie weszło do tego podręcznego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie możemy. To oznacza, że nawet wykupując najkorzystniejszy bilet , w bagażu, który leci w luku bagażowym możemy przewozić ostre rzeczy, przewozić trochę alkoholu, jak również płyny w butelkach powyżej 100 ml. Ale także tutaj nie będziemy mogli na lot Wyspa Salina - Barcelona wnieść niczego, co jest wypełniane gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli napełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na stronę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Wyspa Salina - Barcelona i zobaczyć co mamy możliwość ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku niesamowicie pomocna jest lista, co może się znaleźć w konkretnym bagażu, tak abyśmy mieli gwarancję, że także nieopatrznie, nie będziemy próbować wnieść na pokład tego, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Wyspa Salina - Barcelona.