gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Saloniki Alexandroupolis

już od 817 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Alexandroupolis

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Alexandroupolis
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (pon)
Aegean Air
Alexandroupolis
08 paź (pon)
Aegean Air
Warszawa
03 paź (śro)
Aegean Air
Alexandroupolis
09 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
03 paź (śro)
Aegean Air
Alexandroupolis
08 paź (pon)
Aegean Air
Warszawa
30 wrz (nie)
Aegean Air
Alexandroupolis
09 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
30 wrz (nie)
Aegean Air
Alexandroupolis
08 paź (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Saloniki Alexandroupolis

Przewodnik po lotach Saloniki Alexandroupolis

Jak zmniejszyć lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Niepokój tuż przed wkroczeniem do samolotu jest normalny w przypadku osób, szykują się do pierwszego lotu. Jednak już silny strach, który paraliżuje pomimo wcześniejszych doświadczeń i mocne zdenerwowanie są już naprawdę uciążliwe. I potrafią przemienić zwyczajny, bez zakłóceń lot w tragedię. Dowiedz się, co zrobić, żeby nieco uspokoić strach przed lataniem i móc swobodnie wybierać z dużej oferty tanich lotów Saloniki - Alexandroupolis.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i uwięzienia na pokładzie samolotu. To przecież nieduża przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej naprawdę wygodnie.

Z racjonalnego punktu widzenia awiofobia jest nielogiczna – na świecie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i tylko jeden na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. To sprawia, że pomocna wydaje się racjonalizacja obaw. Na zmniejszenie stresu jest poza tym naprawdę wiele więcej metod i naprawdę warto – ponieważ za pomocą tanich lotów Saloniki - Alexandroupolis można przedostać się wszędzie.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Przede wszystkim musisz sprawić, abyś czuł się naprawdę wygodnie. Zmęczenie, gorąco i pragnienie mogą zwiększać napięcie. Dlatego przed lotem dobrze się wyśpij, a do samolotu załóż wygodne ubrania i weź kilka warstw. Poza tym zdecydowanie odstaw pobudzające napoje. Jeżeli uważasz, że alkohol lub mocna kawa pomogą ci się odstresować, to jesteś w błędzie – niestety spotęgują nerwowość. Zamiast nich wybierz wodę i soki owocowe.

Po drugie, usiłuj skupić się na czymś innym. Pogawędka z kimś życzliwym, słuchanie ulubionej muzyki, ciekawy flm czy skupienie uwagi na książce z pewnością pomoże. W momentach silniejszego strachu wykonaj parę łatwych ćwiczeń relaksacyjnych, na przykład skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Strach łatwo poddać kontroli, a już po paru lotach oswoisz się i z radością zaczniesz organizować koleje podróże i szperać w ofertach tanich lotów Saloniki - Alexandroupolis.