gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Saloniki Ateny

już od 912 zł
29 sie 05 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Ateny

Bilety lotnicze Grecja Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zakintos
28 sie (wto)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
04 wrz (wto)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Zakintos
28 sie (wto)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
05 wrz (śro)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Zakintos
29 sie (śro)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
04 wrz (wto)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Zakintos
29 sie (śro)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
05 wrz (śro)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Zakintos
26 sie (nie)
SkyExpress
Lot bezpośredni
Ateny
04 wrz (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Saloniki Ateny

Przewodnik po lotach Saloniki Ateny

Co może znajdować się w bagażu podczas podróży Saloniki - Ateny

Jeśli mamy lecieć pierwszy raz, bo wreszcie do podróży skusiły nas tanie loty Saloniki - Ateny, to niewątpliwie namyślamy się, co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego brać nam nie wolno. Dlatego trzeba zajrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej witrynie posiadają wszystkie linie lotnicze. Wtedy mamy możliwość na ten temat pozyskać naprawdę sporą wiedzę.

Co mamy prawo mieć w bagażu podręcznym podczas trasy Saloniki - Ateny

Głównie jesteśmy ciekawi, co można zabrać ze sobą do samolotu podczas lotu Saloniki - Ateny? Trzeba mieć wiedzę, że mamy prawo zabrać trochę jedzenia, jeżeli jest ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo możemy wziąć odrobinę płynów, jednak nie więcej niż 1 litr, a dodatkowo muszą być w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny powinny być zapakowane razem, w przezroczystym worku, ponieważ wtedy szybciej przejdziemy przez odprawę. I nie będzie miało tu znaczenia, czy wybieramy regularnych przewoźników czy tanie loty Saloniki - Ateny, tego typu obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

W czasie lotu Saloniki - Ateny leki mamy prawo mieć

Nawet jeśli postanowimy zakupić bilet na najtańszy lot za , to mimo wszystko musimy wiedzieć, że medykamenty do samolotu możemy zabrać. Tak te, jakie będą dostępne bez recepty jak np. syrop na kaszel, jak i te na receptę. Przy tych drugich warto mimo wszystko posiadać zaświadczenie od doktora. Rzecz jasna powinniśmy posiadać ich przy sobie tyle, ile faktycznie potrzebujemy podczas podróży, a więc jeśli czeka nas krótka podróż , to nie powinniśmy zabierać więcej, niż będziemy w stanie zużyć.

Co do bagażu rejestrowanego?

Jeśli chcemy na lot Saloniki - Ateny wziąć więcej płynów, albo chcemy wziąć coś ostrego, to należy to spakować do bagażu rejestrowanego. Wtedy będzie to lecieć w luku bagażowym i będziemy mogli to przewieźć, nawet jeżeli wybierzemy tanie loty Saloniki - Ateny. Musimy mimo wszystko mieć świadomość, że nie ważne, do którego bagażu je spakujemy. Nie możemy wziąć ze sobą rzeczy łatwopalnych oraz wybuchowych, a to oznacza, że w domu powinny pozostać różnego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakie obostrzenia odnośnie bagażu mają tanie loty Saloniki - Ateny oraz pozostali przewoźnicy. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniej rzeczy będziemy musieli wyjąć z bagażu w czasie kontroli i pozostawić na lotnisku.