X
Ładowanie...

Tanie loty Saloniki Korfu

już od 208 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Korfu

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Korfu
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
22 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
22 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Korfu
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Saloniki Korfu

Przewodnik po lotach Saloniki Korfu

Jak wiele zapłacimy za bagaż podczas lotu Saloniki - Korfu?

Nie ulega wątpliwości, że w im dłuższą wyprawę się udajemy, tym większą ilość przeróżnych rzeczy ze sobą zabieramy. Z tego powodu jeszcze zanim zarezerwujemy dla siebie tanie loty Saloniki - Korfu, trzeba się dowiedzieć jak będzie wyglądać sprawa walizek. Co mamy prawo ze sobą przewozić a czego nie. Jakich rozmiarów mają prawo być walizki, a także jak wiele za nie zapłacimy. Wówczas mamy możliwość się właściwie do wszystkiego przyszykować. Poza tym, możemy podjąć decyzję, czy faktycznie nie będziemy mogli zapakować się do bagażu podręcznego.

Wiele zależy od linii lotniczych na trasie Saloniki - Korfu

Przede wszystkim, za każdym razem powinniśmy sprawdzić, co jest zamieszczone na witrynie przewoźnika. Wytyczne między nimi mogą się minimalnie odróżniać, a to znaczy, że zawsze najlepiej wszystko sprawdzać u źródła. Dodatkowo rezerwując tanie loty Saloniki - Korfu, powinniśmy pamiętać, że o ile bagaż podręczny będzie bezpłatny, ale za ten lecący w luku bagażowym musimy już zapłacić. Jest to wydatek od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych w przeliczeniu na pojedynczą osobę. Przez to tak istotne jest, żebyśmy całość dokładnie sprawdzili. Co więcej, te ceny mają możliwość się różnić w czasie roku, czyli, że zawsze przed naszym lotem Saloniki - Korfu musimy sprawdzić, w jaki sposób się przedstawia ta sprawa.

Regularne linie lotnicze Saloniki - Korfu zazwyczaj mają je w cenie

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że regularni przewoźnicy, bagaż w luku bagażowym zazwyczaj posiadają w kwocie biletu. Ale jeżeli chcemy posiadać pewność, że zakupimy najtańszy bilet oraz jego kwota będzie wynosiła , to powinniśmy się liczyć z dodatkowymi opłatami za inne usługi. Z tego powodu, warto zobaczyć, czy nie jesteśmy w stanie spakować się w bagaż zabierany do samolotu, bo on zazwyczaj będzie wzięty w kwotę biletu. Nie będziemy musieli za niego dopłacać, nawet jeśli wybieramy tanie loty Saloniki - Korfu. Taki bagaż podręczny zazwyczaj jest odpowiedni, jeśli będziemy lecieć na krótki czas i do tego wyszukamy także najkrócej trwający przelot .

Warto sprawdzić w jaki sposób prezentuje się sprawa zapłaty za bagaż w luku bagażowym. Wtedy nie jesteśmy niczym zdziwieni oraz we właściwy sposób będziemy szykować się do danego przelotu.