gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Saloniki Mykonos

już od 814 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mykonos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mykonos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 paź (wto)
Aegean Air
Mykonos
30 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
14 lis (śro)
Aegean Air
Mykonos
19 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
14 lis (śro)
Aegean Air
Mykonos
20 lis (wto)
Aegean Air
Warszawa
24 paź (śro)
Aegean Air
Mykonos
30 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
14 lis (śro)
Lufthansa
Mykonos
21 lis (śro)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Saloniki Mykonos

Przewodnik po lotach Saloniki Mykonos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Saloniki -Mykonos i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są turyści. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Do samolotu pod wpływem alkoholu?

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem należy zapoznać się z unijnymi przepisami, które definiują podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto sprawdzić również przed lotami do egzotycznych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Saloniki -Mykonos, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że obsługa może wyprosić z pokładu osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą stosować się do poleceń załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także regulacje związane z przewozem walizek. Zakazane jest przewożenie narzędzi, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - np. żyletki, noże, materiały wybuchowe.

Kiedy mamy prawo starać się o zwrot kosztów

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Personel powinien jednak traktować podróżnych z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Saloniki -Mykonos wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty St Gallen Sztokholm

Tanie loty Granada Gorna Oriahovitsa

Tanie loty Cartagena Herzogenbuchsee

Tanie loty Vejle Saariselka

Tanie loty Winterthur Ivalo

Tanie loty Czech Airlines Hanoi

Tanie loty Genua Linkoping

Tanie loty Mikkeli Granada

Tanie loty Air Greenland Nuuk

Tanie loty Liepaja Ronda