gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Saloniki Mykonos

już od 728 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mykonos

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mykonos
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 paź (pon)
Aegean Air
Mykonos
21 paź (nie)
Aegean Air
Warszawa
20 wrz (czw)
Aegean Air
Mykonos
27 wrz (czw)
Aegean Air
Warszawa
20 wrz (czw)
Aegean Air
Mykonos
04 paź (czw)
Aegean Air
Warszawa
24 wrz (pon)
Aegean Air
Mykonos
30 wrz (nie)
Aegean Air
Warszawa
01 paź (pon)
Aegean Air
Mykonos
07 paź (nie)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Saloniki Mykonos

Przewodnik po lotach Saloniki Mykonos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Saloniki -Mykonos i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są turyści. W jakich sytuacjach możemy żądać rekompensaty od linii lotniczych? Sprawdziliśmy to!

Do samolotu pod wpływem alkoholu?

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem należy zapoznać się z unijnymi przepisami, które definiują podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto sprawdzić również przed lotami do egzotycznych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Saloniki -Mykonos, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że obsługa może wyprosić z pokładu osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Tak samo wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą stosować się do poleceń załogi. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także regulacje związane z przewozem walizek. Zakazane jest przewożenie narzędzi, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - np. żyletki, noże, materiały wybuchowe.

Kiedy mamy prawo starać się o zwrot kosztów

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Personel powinien jednak traktować podróżnych z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Saloniki -Mykonos wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.