X
Ładowanie...

Tanie loty Salzburg Ateny

już od 641 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Austria Ateny

Bilety lotnicze Austria Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
02 cze (sob)
Austrian Airlines
Lot bezpośredni
Ateny
06 cze (śro)
Austrian Airlines
Lot bezpośredni
Wiedeń
31 maj (czw)
EasyJet
Ateny
03 cze (nie)
Ryanair
Wiedeń
28 maj (pon)
Vueling Airlines
Ateny
07 cze (czw)
Ryanair
Wiedeń
02 cze (sob)
Germanwings
Ateny
09 cze (sob)
Vueling Airlines
Wiedeń
28 maj (pon)
Transavia Airlines
Ateny
08 cze (pią)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Salzburg Ateny

Przewodnik po lotach Salzburg Ateny

Co zrobić, żeby lot Salzburg - Ateny był interesujący dla dziecka?

Jeżeli mamy plany latać z dzieckiem, to musimy się odpowiednio do takiego lotu Salzburg - Ateny przyszykować. Przede wszystkim jedną z lepszych decyzji jest ta, żeby lecieć w nocy, ponieważ wówczas będzie nadzieja, że potomstwo większość drogi prześpi. W dodatku mając taką szansę, musimy zakupić przelot trwający tylko . Im mniej godzin spędzimy z dzieckiem w samolocie, tym z pewnością będzie lepiej.

W jaki sposób jeszcze możemy zająć potomstwo podczas przelotu Salzburg - Ateny?

Trzeba dopilnować, żeby nasze potomstwo cały czas posiadało jakieś atrakcje w okresie lotu Salzburg - Ateny. Powinniśmy mimo wszystko pamiętać przy tym, że nie będziemy lecieć tylko my, a więc powinno to być coś, co nie będzie ciężkie dla innych pasażerów. Starszemu dziecku mamy możliwość zabrać tablet oraz słuchawki, żeby miało możliwość posłuchać ukochanej bajki. Mniejszemu możemy zabrać książeczki oraz ukochane przytulanki. Wiedzmy jednak, że przeważnie tanie loty Salzburg - Ateny nie zakładają oddzielnego bagażu dla dzieciaczków, które będą leciały na naszych kolanach. A więc rzeczy dla nich, musimy zabrać do własnej torby.

Nie bójmy się trasy Salzburg - Ateny

Jeśli właściwie całość zorganizujemy, to nie będziemy musieli się bać trasy Salzburg - Ateny z potomstwem. Możemy wciągać je w rozmowę, aby powiedziało nam, czego oczekuje po dotarciu na miejsce. Będzie miało możliwość nam także powiedzieć, co mu się spodobało na lotnisku oraz co go cieszy w tej chwili podczas przelotu Salzburg - Ateny. Także wybierając tanie loty Salzburg - Ateny możemy wziąć odrobinę jedzenia dla dziecka, więc warto również o tym pamiętać. Delikatny posiłek, również będzie zajmował je na jakiś czas. Co więcej, sporo przewoźników zapewnia pierwszeństwo wsiadania do samolotu pasażerom z dzieckiem, a to oznacza spore usprawnienie.

Nie powinno przeszkadzać innym

Jeśli nasze dziecko zacznie płakać, to musimy się starać je uspokoić i zająć czymś innym. Ale nie powinniśmy przepraszać za jego zachowanie, ani się denerwować, bo to będzie pogarszało sytuację. Lecz nie pozwalajmy dzieciom uderzać w fotele, uderzać pozostałych pasażerów, krzyczeć albo na głos słuchać muzyki. Jeżeli mamy wpływ na zachowanie dziecka, to od razu zareagujmy. Tanie loty Salzburg - Ateny powinny okazać się miłe dla każdego z podróżnych, a więc nie możemy zapominać o ich obecności.

Latanie z potomstwem nie będzie przykrym przeżyciem, jeżeli tylko wszystko dobrze zorganizujemy. Dlatego właśnie trzeba już wcześniej pomyśleć, co zrobić, aby mieć szansę korzystać z tak atrakcyjnej kwoty oraz jednocześnie świetnie się bawić w czasie lotu Salzburg - Ateny.