X
Ładowanie...

Tanie loty Samara Rovaniemi

już od 1067 zł
27 mar 03 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rovaniemi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rovaniemi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Vaasa
20 kwi (sob)
Finnair
Rovaniemi
23 kwi (wto)
Finnair
Vaasa
20 kwi (sob)
Finnair
Rovaniemi
24 kwi (śro)
Finnair
Vaasa
20 kwi (sob)
Finnair
Rovaniemi
25 kwi (czw)
Finnair
Vaasa
21 kwi (nie)
Finnair
Rovaniemi
24 kwi (śro)
Finnair
Vaasa
21 kwi (nie)
Finnair
Rovaniemi
25 kwi (czw)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Samara Rovaniemi

Przewodnik po lotach Samara Rovaniemi

Podróż Samara - Rovaniemi z bicyklem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Samara - Rovaniemi i marzysz o zabraniu ze sobą bicykla? Poniżej prezentujemy niewielki wykaz, o czym pamiętać aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przetransportować rower?

Wariantów na transport roweru jest kilka. Na rynku można dostać dedykowane bardzo solidne walizki na rower. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz uszczuplają ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna sakwa na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy przewoźnik z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją transportu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów oragnizatora lotu. Minusem kartonu jest mała wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie roweru na okres lotu Samara - Rovaniemi

Warto poprosić obsługę lotniska o nalepkę z opisem FRAGILE. Jeśli podróż z Samara do Rovaniemi jest z przesiadkami poleca się okleić karton nazwą destynacji, ponieważ obsługa nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie bicykla na trasie podróży. Na czas podróży ściągamy oraz wypuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym zniszczeniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz rower do mniejszych kartonów warunkowo połącz je między sobą.

Koszt przewozu roweru

Koszt przewozu bicykla jest ustalana przez przewoźnika i zależy od warunków przelotu, kierunku oraz limitów bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli podróż do danego Samara - Rovaniemi ma się odbyć w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odbiór bicykla

Rower często nadaje się w specjalnym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie bicykla, także odbywa się w dedykowanym miejscu.