gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Samara Warszawa

już od 1483 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Samara Warszawa

Bilety lotnicze Samara Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Samara
26 gru (śro)
Air Baltic
Warszawa
26 sty (sob)
Air Baltic
Samara
25 gru (wto)
Lufthansa
Warszawa
24 sty (czw)
Lufthansa
Samara
25 gru (wto)
Lufthansa
Warszawa
25 sty (pią)
Lufthansa
Samara
25 gru (wto)
Lufthansa
Warszawa
28 sty (pon)
Lufthansa
Samara
25 gru (wto)
Lufthansa
Warszawa
27 sty (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Samara Warszawa

Przewodnik po lotach LOT Samara Warszawa

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Samara - Warszawa linią LOT Polish Airlines może być powodem wielu stresów, co jest związane także z koniecznością przejścia odprawy. Jak wygląda odprawa i na co musimy się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla turystów.

Karta pokładowa

Planujesz podróż Samara - Warszawa linią LOT Polish Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer lotu i godzina.

Kontrola bezpieczeństwa

Po otrzymaniu karty pokładowej należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi np. o zegarek, pieniądze w bilonie czy elektronikę - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem obsługa prosi o zdjęcie obuwia.

Jak skrócić odprawę

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może nareszcie udać się do hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do tzw. rękawa lub autokaru przewożącego podróżnych do samolotu. Należy również zauważyć, że obecnie wiele linii lotniczych, np. obsługujących loty Samara - Warszawa pozwala przejść odprawę przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.