X
Ładowanie...

Tanie loty Samarkand Sheremetyevo

już od 548 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sheremetyevo

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sheremetyevo
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
18 wrz (śro)
Air Baltic
Moskwa
22 wrz (nie)
Air Baltic
Gdańsk
13 cze (czw)
Air Baltic
Moskwa
18 cze (wto)
Air Baltic
Warszawa
01 lut (pią)
Air Baltic
Moskwa
06 lut (śro)
Air Baltic
Warszawa
01 lut (pią)
Air Baltic
Moskwa
08 lut (pią)
Air Baltic
Warszawa
01 lut (pią)
Air Baltic
Moskwa
09 lut (sob)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Samarkand Sheremetyevo

Przewodnik po lotach Samarkand Sheremetyevo

Czym jest bagaż rejestrowany? - informacje dla turystów

Rezerwujesz podróż samolotem do Samarkand - Moscow (Sheremetyevo) i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Niżej przedstawiamy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Samarkand - Moscow (Sheremetyevo) oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika, klasy oraz Samarkand - Moscow (Sheremetyevo), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Linie lotnicze nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: przedmioty wartościowe, lekarstwa potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu żywności oraz płynów w bagażu odprawianym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.