X
Ładowanie...

Tanie loty Samos Ateny

już od 152 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Ateny

Bilety lotnicze Grecja Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
13 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
22 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
14 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Samos Ateny

Przewodnik po lotach Samos Ateny

Musimy mieć parking na czas wakacji Samos - Ateny?

Z pewnością, większość ludzi jeśli jedynie ma taką możliwość, próbuje całość tak zorganizować, żeby to ktoś inny odwiózł ich na samolot oraz z niego zabrał. Niestety nie zawsze okazuje się być taka szansa, a wtedy może się okazać, że powinniśmy pojechać swoim autem. Ale w jakim miejscu go pozostawić, tak aby posiadać pewność, że będzie on bezpieczny, gdy my będziemy korzystać z oferty, jaką posiadają dla nas tanie loty Samos - Ateny?

Specjalne miejsca parkingowe przy lotnisku

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że jeśli już zamówiliśmy tanie loty Samos - Ateny i wiemy, że musimy sami dojechać na lotnisko, to przy znacznej liczbie z nich, mieszczą się specjalnie przyszykowane miejsca postojowe. Podobnie jak w czasie rezerwowania przelotów Samos - Ateny im prędzej zarezerwujemy tam miejsce postojowe, tym wyjdzie nas to mniej pieniędzy. Dlatego jeżeli już zamówiliśmy dla siebie odpowiednie loty oraz najkorzystniejszego przewoźnika, to trzeba od razu myśleć o rezerwowaniu takiego miejsca postojowego. Wtenczas dojeżdżamy na niego swoim samochodem, a następnie jesteśmy przetransportowani na lotnisko odpowiednim busem. Gdy wrócimy z podróży Samos - Ateny, zostaniemy odebrani na lotnisku oraz podwiezieni do własnego samochodu.

Nie ma znaczenia długość naszego lotu Samos - Ateny

Rzecz jasna im więcej czasu nasz samochód spędzi na tym miejscu parkingowym, tym więcej będziemy musieli za niego uiścić. Jednak warto się na to zdecydować, bo wówczas mamy pewność, że będzie dobrze pilnowany. Ale warto poszukać takie tanie loty Samos - Ateny, które pozwolą nam rezerwować lot, trwający jak najmniej czasu - . Wtedy prędzej pojawimy się u celu, czyli także więcej godzin będziemy mieli na zwiedzanie. A jeśli pozostawimy wóz na tym strzeżonym parkingu, to spokojnie będziemy mogli się oddawać skorzystaniu z różnych wydarzeń i nie musimy się stresować tym, co jest z naszym samochodem.

Warto zobaczyć jak wygląda możliwość korzystania z tego miejsca parkingowego. Nie będzie miało tu znaczenia, czy rezerwujemy regularne czy tanie loty Samos - Ateny. Za każdym razem możemy skorzystać z takiego miejsca parkingowego, pozostawić na nim wóz pod czujnym spojrzeniem ochrony i skorzystać z transportu na samolot oraz z samolotu.