gs
X
Ładowanie...

Tanie loty San Jose Werona

już od 612 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Werona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Werona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 mar (pon)
Alitalia
Werona
15 mar (pią)
Alitalia
Berlin
11 mar (pon)
Alitalia
Werona
19 mar (wto)
Alitalia
Berlin
12 mar (wto)
Alitalia
Werona
16 mar (sob)
Alitalia
Berlin
12 mar (wto)
Alitalia
Werona
17 mar (nie)
Alitalia
Berlin
12 mar (wto)
Alitalia
Werona
18 mar (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje San Jose Werona

Przewodnik po lotach San Jose Werona

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tyle lot, ale właśnie port lotniczy. Zamieszanie, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – to jest na pewno stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa nie jest taka straszna. Najważniejsze jest, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Europy, potrzebny ci jest wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty San Jose - Werona, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, potrzebne jest tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W czasie odprawy zostanie sprawdzony zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska ma prawo do poproszenia cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszelkie drobiazgi, które nosisz w kieszeni spodni, umieść tam także torebkę, odzienie wierzchnie lub chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów San Jose - Werona

Tanie loty z reguły pozwalają wnieść wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że z pewnością się w nim spakujesz. Jednak należy wszystko rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a cała struktura mocno zwiniętych koszulek nie była rozwalona.

Na wierzchu zapakuj wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je okazać w trakcie odprawy. Postaraj się aby na górze była i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki powinny być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki warto włożyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będziesz musiał rujnować przemyślanie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy możesz wnosić do samolotu w tanich lotach San Jose - Werona.