X
Ładowanie...

Tanie loty San Sebastian Frankfurt

już od 521 zł
06 lis 13 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Frankfurt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Frankfurt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 lis (wto)
LOT
Frankfurt
10 lis (wto)
LOT
Bydgoszcz
02 lis (pon)
LOT
Frankfurt
08 lis (nie)
LOT
Bydgoszcz
02 lis (pon)
LOT
Frankfurt
11 lis (śro)
LOT
Bydgoszcz
03 lis (wto)
LOT
Frankfurt
10 lis (wto)
LOT
Bydgoszcz
05 lis (czw)
LOT
Frankfurt
08 lis (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje San Sebastian Frankfurt

Przewodnik po lotach San Sebastian Frankfurt

Uszkodzenie bagażu podczas lotu San Sebastian - Frankfurt

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że bagaż został zniszczony? Niżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki przewoźnika w kwestii zadbania o torby pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z bagażem reguluje art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane akty prawne mówią o tym, że organizator lotu ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia bagażu  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o rekompensatę za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana turysta musi dowieść, że doszło do uszkodzenia z winy przewoźnika.

Zniszczenie torby w trakcie lotu do San Sebastian - Frankfurt- wskazówki dla pasażera

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do San Sebastian - Frankfurt warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku trzeba uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia szkody. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia torby przez linie lotnicze jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.