X
Ładowanie...

Tanie loty Sankt Petersburg Astana

już od 1451 zł
02 wrz 09 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Astana

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Astana
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 sty (śro)
Belavia
Astana
01 lut (sob)
Belavia
Warszawa
01 lut (sob)
Belavia
Astana
05 lut (śro)
Belavia
Warszawa
01 lut (sob)
Belavia
Astana
06 lut (czw)
Belavia
Warszawa
01 lut (sob)
Belavia
Astana
07 lut (pią)
Belavia
Warszawa
01 lut (sob)
Belavia
Astana
08 lut (sob)
Belavia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sankt Petersburg Astana

Przewodnik po lotach Sankt Petersburg Astana

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla podróżnych

Planujesz lot samolotem do St Petersburg - Astana i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące maksymalnych rozmiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz St Petersburg - Astana, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, soków, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu St Petersburg - Astana. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, zwłaszcza takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do St Petersburg - Astana nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w St Petersburg - Astana możesz zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.