gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Sankt Petersburg Tromso

już od 342 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tromso

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tromso
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
11 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
18 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
19 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
05 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Oslo
07 mar (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Tromso
14 mar (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
22 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sankt Petersburg Tromso

Przewodnik po lotach Sankt Petersburg Tromso

Zniszczenie walizki w trakcie lotu St Petersburg - Tromso

Lecisz samolotem i na lotnisku okazało się, że bagaż został zniszczony? Poniżej prezentujemy kilka ważnych informacji , co trzeba zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o bagaż pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową określa konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wspomniane akty prawne mówią o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia bagażu  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez obsługę lotniska oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy bagaż jest rejestrowany przewoźnik ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest winny szkody.Gdy bagaż nie jest rejestrowany pasażer musi dowieść, że doszło do zniszczenia z winy linii lotniczych.

Zniszczenie walizki w podróży do St Petersburg - Tromso- wskazówki dla pasażera

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do St Petersburg - Tromso warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ regulują dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie od razu po przylocie na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku należy wypełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz kwotę odszkodowania. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zdarzenia ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia walizki przez przewoźnika jest zakup odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.