X
Ładowanie...

Tanie loty Santa Ana Warszawa

już od 3673 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Santa Ana Warszawa

Bilety lotnicze Santa Ana Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Santa Ana
23 gru (pon)
United Airlines
Warszawa
03 sty (pią)
United Airlines
Santa Ana
22 gru (nie)
American Airlines
Warszawa
03 sty (pią)
American Airlines
Santa Ana
18 gru (śro)
United Airlines
Warszawa
02 sty (czw)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santa Ana Warszawa

Przewodnik po lotach Santa Ana Warszawa

Lot Santa Ana - Warszawa z rowerem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Santa Ana - Warszawa i myślisz o zabraniu ze sobą bicykla? Niżej przedstawiamy krótki wykaz, jak to zrobić aby rower dotarł do celu razem z Tobą.

Jak przetransportować rower?

Wariantów na transport roweru jest wiele. Na rynku są do kupienia specjalne bardzo solidne walizki na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana torba na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy organizator lotu z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest tekturowe pudło. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub ograniczeń linii lotniczych. Wadą tekturowego pudła jest mała wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie roweru na czas podróży Santa Ana - Warszawa

Warto poprosić załogę lotniska o wlepkę z napisem UWAGA SZKŁO. Jeśli podróż z Santa Ana do Warszawa jest przesiadkowy zaleca się okleić sakwę nazwą kraju, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zgubienie roweru na trasie podróży. Na czas podróży ściągamy oraz wypuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem kół spowodowanym amplitudą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli pakujesz bicykl do małych pudełek warunkowo połącz je ze sobą.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest ustalana przez organizatora lotu i jest zależna od warunków przelotu, kierunku oraz ograniczeń bagażowych.Koszt może zmienić się jeśli podróż do danego Santa Ana - Warszawa odbywa się podczas kumulacji sezonu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie bicykla

Rower najczęściej nadaje się w dedykowanym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także odbywa się w wyznaczonym punkcie.