X
Ładowanie...

Tanie loty Santa Maria Nisz

już od 549 zł
25 lip 01 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Serbia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Serbia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 paź (pon)
LOT
Belgrad
20 paź (nie)
LOT
Gdańsk
13 paź (nie)
LOT
Belgrad
20 paź (nie)
LOT
Gdańsk
16 paź (śro)
LOT
Belgrad
20 paź (nie)
LOT
Warszawa
01 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
05 paź (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 paź (nie)
LOT
Belgrad
18 paź (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santa Maria Nisz

Przewodnik po lotach Santa Maria Nisz

Niepełnosprawny w czasie lotu Santa Maria - Nisz – co trzeba wiedzieć?

Nie tylko całkowicie sprawni podróżni decydują się na samolot jako środek transportu i dokonują rezerwacji na tanie loty Santa Maria - Nisz, także osoby niepełnosprawne korzystają z komfortu, jaki zapewnia podróż podniebna. Dobrze jest się dowiedzieć, jakie przywileje posiada niepełnosprawny korzystający z usług przewoźników lotniczych i o czym musi pamiętać przed rejsem.

Zaplanujmy rejs Santa Maria - Nisz w taki sposób, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Santa Maria - Nisz, czy połączenia rejsowych linii lotniczych, z pewnością można liczyć na udogodnienia zaprojektowane dla osób niepełnosprawnych. Jeżeli osoba niepełnosprawna podróżuje samotnie, można mu zapewnić specjalną asystę na lotnisku, jak też w trakcie lotu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić jak najszybciej, najlepiej już w chwili dokonywania rezerwacji na tanie loty Santa Maria - Nisz. Przed dokonaniem rezerwacji warto zaznajomić się z zakresem usług, gdyż personel nie posiada uprawnień do wszystkich działań. Z myślą o wygodzie pasażera, warto wybierać dogodne rejsy, chociażby te, które nie trwają zbyt długo. W serwisie FRU.pl łatwo posprawdzamy, ile trwają poszczególne rejsy .

Wyznaczone miejsca w kabinie

Już w momencie rezerwowania biletu na tanie loty Santa Maria - Nisz warto powiadomić przewoźnika o specjalnych wymaganiach podróżnego, gdyż dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. Na pokładzie samolotu znajdują się wyznaczone fotele dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz transportują sprzęt, który należy do pasażera. Z racji ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu natychmiastowe powiadomienie linii lotniczych o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Zazwyczaj pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne w samolocie

Podróż podniebna może się pasażerom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednakże przewoźnicy na pewno zrobią wszystko, by była ona dla podróżnego jak najbardziej dogodna. Jeżeli podróżny wybierający tanie loty Santa Maria - Nisz korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzak będzie towarzyszyć swemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w transporterze bądź luku bagażowym. Nie należy też martwić się bagażem, gdyż wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.