X
Ładowanie...

Tanie loty Santander Kauhajoki

już od 209 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
05 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
27 cze (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
04 cze (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
12 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kraków
05 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
12 cze (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santander Kauhajoki

Przewodnik po lotach Santander Kauhajoki

Odwołany lub opóźniony przelot Santander - Kauhajoki. Kiedy samolot Santander - Kauhajoki jest odwołany

Odwołany lot – to właśnie najstraszniejszy kosmar podróżujących korzystających z przesiadek. Widmo opóźnionego startu możne napsuć nerwów także kolejnym pasażerom. Sprawdź, co zrobić, kiedy twój samolot będzie wykreślony albo będzie dużo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania lotów nie są przecież częste. To zazwyczaj rzadko zdarzające się przypadki, spowodowane złą aurą, awariami na lotnisku albo problemami technicznymi. Jednakże nie zmienia to faktu, że w momencie podania informacji, podróżni mogą być niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie masz się czym martwić – nie będziesz zostawiony bez pomocy. Przewoźnik jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Santander - Kauhajoki, są zobowiązane do zarezerwowania ci biletu w innym przelocie, jeśli w wyniku opóźnienia ucieknie ci przesiadka. Ponadto muszą dostarczyć klientom jedzenie i napoje, a jeśli czekanie na lot mocno się wydłuży, także nocleg. Masz możliwość zorganizowania tego samodzielnie, dla przykładu sprawdzając listę hoteli w małej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Jeśli samolot będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić odszkodowania nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Po pierwsze to przewoźnik jest zobowiązana dać pieniądze na przebudowanie biletu i przykładowo odwiezienia cię na inne lotnisko. Poza tym masz możliwość także wystąpić o odszkodowanie. Czas na wniesienie podania to 7 dni.

Świadczenie jest możliwa, jeżeli opóźnienie trwa dłużej niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot ceny biletu. Kwota odszkodowania znajduje się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Santander - Kauhajoki. Nie dostaniesz go wyłącznie w przypadku, kiedy opóźnienie jest związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli na przykład wydarzeniem losowym.