X
Ładowanie...

Tanie loty Santander Walencja

już od 391 zł
23 lut 02 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Walencja

Bilety lotnicze Hiszpania Walencja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
14 lip (nie)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Walencja
26 lip (pią)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
16 lip (wto)
Air Europa
Walencja
25 lip (czw)
Air Europa
Barcelona
13 lip (sob)
Air Europa
Walencja
25 lip (czw)
Air Europa
Barcelona
14 lip (nie)
Air Europa
Walencja
27 lip (sob)
Air Europa
Barcelona
15 lip (pon)
Air Europa
Walencja
25 lip (czw)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santander Walencja

Przewodnik po lotach Santander Walencja

Co możesz mieć przy sobie podczas podróży Santander - Walencja?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty jaką posiadają tanie loty Santander - Walencja, to bez wątpienia podstawowym z zagadnień, jakie nas dręczą jest to, co mamy możliwość wziąć sobie na pokład. Trzeba się już wcześniej orientować w tej sprawie, możemy także skorzystać z listy, która jest umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak żebyśmy mieli pewność, że nie zabierzemy czegoś, co może się stać kłopotliwe w czasie kontroli.

Co do bagażu kabinowego na przelot Santander - Walencja?

Najistotniejszą sprawą jest to, co możemy mieć w bagażu podręcznym w czasie takiego lotu Santander - Walencja. Możliwe będzie posiadanie płynów, do ilości 1 litra, lecz w butelkach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tutaj wspomnieć, że do tych płynów zalicza się też szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Santander - Walencja pozwalają nam posiadać tablet, laptop lub odrobinę żywności, a to oznacza, że możemy sobie umilić podróż. Koniecznie muszą się w nim pojawić dokumenty konieczne do podróży, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, bo bez nich odbycie nawet naprawdę krótkiego lotu nie będzie możliwe. Nie wolno nam za to brać jakichkolwiek ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na przelot Santander - Walencja to coś innego

Musimy wiedzieć, że tanie loty Santander - Walencja dają nam możliwość wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy przewozić to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To oznacza, że nawet zamawiając najkorzystniejszy bilet , w bagażu, jaki leci w luku bagażowym mamy prawo mieć ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, jak też płyny w butelkach powyżej 100 ml. Ale także tu nie możemy na przelot Santander - Walencja wnosić niczego, co będzie napełnione gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Trzeba wejść na stronę, na której zamawialiśmy tanie loty Santander - Walencja oraz sprawdzić co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie pomocna będzie lista, co ma możliwość się znaleźć w określonym bagażu, tak żebyśmy uzyskali pewność, że także nieopatrznie, nie będziemy próbować zabrać na pokład czegoś, czego na nim nie może być podczas podróży Santander - Walencja.