gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Santiago De Compostela Bilbao

już od 316 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Bilbao

Bilety lotnicze Hiszpania Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Palma De Mallorca
03 paź (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Bilbao
05 paź (pią)
Air Europa
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
02 paź (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Bilbao
06 paź (sob)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
03 paź (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Bilbao
07 paź (nie)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santiago De Compostela Bilbao

Przewodnik po lotach Santiago De Compostela Bilbao

Odsprzedaż biletu na samolot innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Znalazłeś bilet w tanich lotach  Santiago De Compostela - Bilbao sporo czasu przed podróżą, jednakże w międzyczasie stało się coś nieprzewidzianego i nie możesz wybrać się w podróż? Pierwsza myśl najczęściej brzmi: „odsprzedać komuś”. Powiemy ci, czy to możliwe i co trzeba zaplanować.

Odsprzedanie biletu lotniczego

Linie lotnicze, zarówno tanie loty Santiago De Compostela - Bilbao, jak i regularne, pozwalają na odsprzedawanie miejsca komuś innemu. Jednak jest parę warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety przypisane do konkretnego podróżnego, co oznacza, że jest na nich nadrukowane twoje dane. Z tego powodu bilet trzeba sprzedać z dużym wyprzedzeniem i zrobić to w porozumieniu z przewoźnikiem.

Odsprzedanie lub oddanie biletu trzeba zgłosić przedstawicielowi linii lotniczych przynajmniej parę dni przed wylotem. W tym czasie trzeba wykonać przebukowanie biletu i wprowadzić dane innego podróżnika. Związane jest to oczywiście z doliczoną opłatą, która niestety jest dość wysoka.

Odwołuj lot bez kosztów

Jeżeli nie będzie nikogo, kto odkupiłby niepotrzebny bilet, okazuje się, że miejsce po prostu przepadnie, stracisz też wpłacone środki. Ale możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to świetne rozwiązanie. Wykupuje się je w czasie bukowania biletów. Dzięki temu będziesz chroniony, kiedy stanie się jakiś wypadek, czyli dla przykładu z powodu zdrowia, uda ci się bez konsekwencji wycofać się z podróży. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Santiago De Compostela - Bilbao nie pociągną żadnej rekompensaty, a towarzystwo ubezpieczeniowe odda ci cenę biletu.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, które linie lotnicze obsługują trasę Santiago De Compostela - Bilbao