gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Santiago De Compostela Girona-Barcelona Arpt

już od 267 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Girona

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Girona
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
11 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Girona
15 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santiago De Compostela Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Santiago De Compostela Girona-Barcelona Arpt

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem może być wyjątkowo stresująca, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Santiago De Compostela - Girona i odczuwasz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Staw się na lotnisku wcześniej

Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od personelu dokumenty pokładowe. Żeby nie spóźnić się na samolot, trzeba pojawić się na lotnisku około 2,5 godziny przed planowanym startem. Jak wygląda odprawa? Pasażerowie muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i stanąć przy odpowiedniej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowany jest m.in. bagaż wnoszony na pokład samolotu.

Przedmioty, których lepiej nie pakować do walizki

Jesteś na etapie pakowania się do lotu Santiago De Compostela - Girona i zastanawiasz się, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według przepisów linii lotniczych zakazane są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - nożyczki, żyletki, skalpele, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy wędki. Do samolotu nie wniesiesz też noży, brzytw, brzytw, czy narzędzi.

Rekompensata za overbooking

Przed Tobą lot Santiago De Compostela- Girona? Pamiętaj, że linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów od których wyczuwa się alkohol oraz pasażerów, którzy nie stosują się do poleceń personelu. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas obsługa może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do zwrotu kosztów.