X
Ładowanie...

Tanie loty Santiago De Compostela Praga

już od 178 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Praga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Praga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
09 cze (sob)
Ryanair
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Praga
12 cze (wto)
WizzAir
Kraków
14 cze (czw)
Ryanair
Praga
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 cze (wto)
Ryanair
Praga
13 cze (śro)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santiago De Compostela Praga

Przewodnik po lotach Santiago De Compostela Praga

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Santiago De Compostela - Praga

Decydując się na wakacje w biurze podróży automatycznie wykupuje się ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz urlop samodzielnie, możesz potrzebować turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Santiago De Compostela - Praga, powinno się dołożyć kilka złotych na polisę ubezpieczeniową. Podpowiadamy, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w czasie wyjazdu i dlaczego jest naprawdę istotne.

Regularne ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najważniejsze jest podstawowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Santiago De Compostela - Praga, czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i sam lot, i wakacje.

Polisa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed stratą spowodowaną zaginięciem walizki – ale biorąc ze sobą drogie przedmiotu, warto uzupełniająco je ubezpieczyć. A także zapewnia ci powrót do domu w momencie problemów zdrowotnych i wypłaci ci środki wydane na wizytę u lekarza za granicą, lub w momencie, gdy padniesz ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Możesz korzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Ma je w ofercie większości towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeśli zgubi się i będziesz szukać go, masz zagwarantowane wypłacenie kosztów.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych proponuje również polisy od opóźnienia lotu. Są niezwykle intratne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie może oznaczać stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien wypłacenia wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Santiago De Compostela - Praga zaskakująco podrożeją – z reguły jest to bardzo mała kwota.