gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Santiago De Compostela Wenecja

już od 38 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
09 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
31 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Santiago De Compostela Wenecja

Przewodnik po lotach Santiago De Compostela Wenecja

Zniszczenie bagażu w trakcie lotu Santiago De Compostela - Wenecja

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazało się, że torba została zniszczona? Niżej prezentujemy kilka ważnych rad , co trzeba zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii zadbania o torby pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z bagażem reguluje art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne mówią o tym, że organizator lotu bierze odpowiedzialność za uszkodzenia bagażu  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez załogę oraz, że podróżny ma prawo do starania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy bagaż jest rejestrowany organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą uszkodzenia.Gdy bagaż nie jest rejestrowany pasażer musi dowieść, że doszło do szkody z winy przewoźnika.

Zniszczenie torby w trakcie lotu do Santiago De Compostela - Wenecja- wskazówki dla pasażera

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Santiago De Compostela - Wenecja warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego przewoźnika, ponieważ określają szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie lotu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przylocie na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Przy pomocy pracownika, na lotnisku powinno się wypełnić  formularz PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie zniszczonego bagażu w celu uwiarygodnienia szkody. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia walizki przez linie lotnicze jest wykupienie konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed podróżą.