X
Ładowanie...

Tanie loty Santoryn Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Santoryn Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Santoryn Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Santoryn Ateny

Przewodnik po lotach Santoryn Ateny

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Thira -Ateny i chcesz upewnić się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają pasażerowie. Kiedy przewoźnik może wyprosić pasażera z pokładu? Przeczytaj nasz artykuł!

Na pokład pod wpływem alkoholu?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem należy zapoznać się z unijnymi regulacjami, które wskazują najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Podobne regulacje warto sprawdzić także przed wyjazdem do bardziej odległych destynacji. Przed Tobą lot Thira -Ateny, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą przestrzegać wytycznych załogi. Osoby wchodzące na pokład muszą też pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - np. żyletki, nożyczki, materiały pirotechniczne.

Kiedy mamy prawo żądać zwrotu kosztów

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Przewoźnik powinien jednak najpierw poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu i podchodzić do turystów z należytym szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń przed lotem Thira -Ateny wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Billund Neuchatel

Tanie loty Thalwil Yllasjarvi

Tanie loty Arnhem Schaffhausen

Tanie loty Bari Wiedeń

Tanie loty San Fernando Lucerna

Tanie loty Kouvola Montreux

Tanie loty Glasgow Riyadh

Tanie loty Holmavik Leon

Tanie loty Jyvaskyla Puertollano

Tanie loty Baden Zabreh

Tanie loty China Southern Airlines Lijiang City