X
Ładowanie...

Tanie loty Sao Jorge Island Linz

już od 703 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Linz

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Linz
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Genewa
14 mar (czw)
Austrian Airlines
Linz
21 mar (czw)
Austrian Airlines
Genewa
14 mar (czw)
Austrian Airlines
Linz
22 mar (pią)
Austrian Airlines
Genewa
14 mar (czw)
Austrian Airlines
Linz
25 mar (pon)
Austrian Airlines
Genewa
15 mar (pią)
Austrian Airlines
Linz
21 mar (czw)
Austrian Airlines
Genewa
15 mar (pią)
Austrian Airlines
Linz
25 mar (pon)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sao Jorge Island Linz

Przewodnik po lotach Sao Jorge Island Linz

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale samo port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, inna sytuacja – jest to na pewno stresujące doświadczenie. Podpowiadamy, czego powinieneś się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka straszna. Najważniejsze jest, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Europy, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, także tanie loty Sao Jorge Island - Linz, obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, potrzebne jest tylko potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie twój bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie monety i papiery, noszone w kieszeniach, włóż tam również torbę, kurtkę lub szal.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Sao Jorge Island - Linz

Tanie loty z reguły pozwalają wziąć jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle duży, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze trzeba każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a cała konstrukcja dokładnie zwiniętych bluzek nie została zniszczona.

Na szczycie połóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zrób tak, by by pod ręką znajdowała się także kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry walizki warto położyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał burzyć sumiennie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, zawczasu znajdź informację, jakie rzeczy można wnosić na pokład w tanich lotach Sao Jorge Island - Linz.