X
Ładowanie...

Tanie loty Sao Luis Wenecja

już od 61 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
03 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sty (śro)
Ryanair
Wenecja
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sao Luis Wenecja

Przewodnik po lotach Sao Luis Wenecja

Uszkodzenie torby podczas lotu Sao Luiz - Wenecja

Lecisz samolotem i na lotnisku okazuje się, że torba została zniszczona? Niżej prezentujemy kilka ważnych rad , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki przewoźnika w kwestii dbania o torby podróżujących- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem reguluje konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane dokumenty mówią o tym, że przewoźnik bierze odpowiedzialność za uszkodzenia torby  tylko pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że podróżny ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W sytuacji gdy bagaż jest rejestrowany organizator lotu ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest winny szkody.Gdy bagaż nie jest rejestrowany turysta musi dowieść, że doszło do uszkodzenia z winy przewoźnika.

Uszkodzenie torby w trakcie lotu do Sao Luiz - Wenecja- wskazówki dla podróżującego

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Sao Luiz - Wenecja warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania roszczeń do danego organizatora lotu, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie lotu, zgłoś to zdarzenie od razu po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Z pomocą pracownika, na lotnisku trzeba wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz kwotę rekompensaty. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego mienia w celu uwiarygodnienia szkody. Najlepszym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia walizki przez linie lotnicze jest zakup konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.