X
Ładowanie...

Tanie loty Saragossa Bukareszt

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Saragossa Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Saragossa Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Saragossa Bukareszt

Przewodnik po lotach Saragossa Bukareszt

Przewożenie medykamentów w bagażu podręcznym w tanich lotach Saragossa - Bukareszt

O ile kwestia przewozu żywności i płynów na pokładzie samolotu jest wszystkim świetnie znana, o tyle transport leków czasami budzi wątpliwości i kontrowersje. Podpowiadamy, które leki można zabrać ze sobą na pokład i jakie są warunki przewoźników co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że podróżujący mają prawo wziąć ze sobą leki w bagażu podręcznym. To świetna nowina dla osób korzystających z oferty tanich lotów Saragossa - Bukareszt, ponieważ najczęściej mają oni tylko tego rodzaju bagaż. Trzeba wszystkie lekarstwa wpakować do specjalnej torebki, to sprawi, że będzie można je szybciej oddać na kontroli.

Możesz transportować właściwie lekarstwa każdego typu. W bagażu podręcznym możesz spakować lekarstwa ogólnodostępne, wydawane bez recepty (tabletki na gardło, sprayw na katar czy żele). Bez problemu można także transportować krople do oczu i płyny odkażające i możesz zabrać więcej niż 100 ml. W bagażu podręcznym można spakować też medykamenty sprzedawane na receptę przez doktora specjalistę. Jednakże to może podlegać kolejnym regułom.

Przewożenie leków na receptę

Lekarstwa sprzedawane na receptę też możesz przewieźć w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Saragossa - Bukareszt, czy decydujesz się na tradycyjne linie lotnicze – w obu opcjach możesz zabrać ze sobą lekarstwa na pokład samolotu. Musisz jedynie zaznaczyć przy odprawie, że masz je ze sobą.

Leki wydawane na receptę od czasu do czasu jednak mają problem z przejściem kontroli. To dlatego, że w innych krajach są różnego rodzaju reguły związane z ich wydawaniem i przepisywaniem. Dlatego także możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co znaczy, że jedynie musisz przedstawić konkretną dokumentację. Z reguły wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy kursują na trasie Saragossa - Bukareszt