X
Ładowanie...

Tanie loty Sargans Pristina

już od 793 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Pristina

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Pristina
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 paź (wto)
Austrian Airlines
Pristina
20 paź (nie)
Austrian Airlines
Kraków
11 wrz (śro)
Austrian Airlines
Pristina
16 wrz (pon)
Austrian Airlines
Kraków
11 wrz (śro)
Austrian Airlines
Pristina
17 wrz (wto)
Austrian Airlines
Kraków
11 wrz (śro)
Austrian Airlines
Pristina
19 wrz (czw)
Austrian Airlines
Kraków
11 wrz (śro)
Austrian Airlines
Pristina
20 wrz (pią)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Sargans Pristina

Przewodnik po lotach Sargans Pristina

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz polecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne i bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd w interesach, zasłużone wczasy, lub jeszcze inne sprawy, które wymagają podróży: istnieje wiele powodów, dla których ciężarne decydują się na rejs Sargans - Pristina. I choć mówi się, że ciąża nie jest chorobą, trzeba pamiętać, że nie w każdej sytuacji ta forma podróży jest dla kobiet optymalna. Bez znaczenia, czy wybierze się tanie loty Sargans - Pristina, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu kobiety w ciąży są wpuszczane do samolotu. Przed rejsem Sargans - Pristina koniecznie należy skonsultować się z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Sargans - Pristina – kiedy można bezpiecznie polecieć?

Chcemy zorganizować podróż, kupić bilety na tanie loty Sargans - Pristina i przygotować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? Tutaj dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej mamy, jak też od tego, w którym miesiącu ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej udać się do ginekologa prowadzącego ciążę i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla ciężarnej i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy i ostatni trymestr ciąży uważa się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszym trymestrze duże wahania ciśnienia wpływają niekorzystnie na rozwój narządów dziecka, z kolei w trzecim trymestrze pojawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, omdleniem, a w efekcie wiele linii lotniczych nie wpuszcza na pokład kobiet po 34 tyg. ciąży. Za optymalny czas ciąży do latania uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna kwestia. Jeżeli mamy tę szansę, dostosujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Sargans - Pristina akurat w tym czasie.

Przyszła mama na pokładzie podczas lotu Sargans - Pristina – co musimy wiedzieć?

Kobiety, które decydują się na rejs samolotem podczas ciąży, a mają już widoczny brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to uniknąć problemów na lotnisku oraz sytuacji, że pani z większym brzuszkiem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Sargans - Pristina muszą odpuścić sobie przyszłe mamy w ciąży mnogiej – jest ona traktowana jako ciąża wyższego ryzyka. Warto wystrzegać się też dłuższych rejsów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez problemu sprawdzimy długość lotu poszczególnych rejsów i dobierzemy lot dla siebie .

Ciężarna na pokładzie, w jaki sposób się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama świetnie zniesie przelot, inna może poczuć dyskomfort wiążący się z długim przebywaniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż samolotem, by zadbać o osobisty komfort. Lepiej wybrać miejsca od przejścia, by wygodnie wychodzić do toalety bądź w celu wyprostowania nóg. Przechadzki w czasie lotu są jak najbardziej zalecane, gdyż pomagają poradzić sobie z dolegliwościami pleców oraz poprawiają krążenie w kończynach. Przed wylotem warto pomyśleć też o zakupie ubezpieczenia turystycznego: o to także można zadbać na stronie FRU.pl, już przy kupnie biletu.