gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Schoenefeld Apt Tbilisi

24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Berlin Tbilisi

Bilety lotnicze Berlin Tbilisi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Schoenefeld Apt Tbilisi

Przewodnik po lotach Schoenefeld Apt Tbilisi

Podróż Berlin (Schoenefeld) - Tbilisi z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż Berlin (Schoenefeld) - Tbilisi i marzysz o wzięciu ze sobą roweru? Niżej prezentujemy krótki poradnik, o czym pamiętać aby bicykl dotarł do celu razem z Tobą.

Jak przetransportować rower?

Sposobów na przewóz bicykla jest wiele. Na rynku są dostępne specjalne bardzo solidne kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie rowerowi spakowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz marnują ciężar bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest dedykowana torba na bicykl. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Sakwę warto wziąć pod uwagę, kiedy organizator lotu z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją transportu jest karton. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów oragnizatora lotu. Wadą tekturowego pudła jest mała wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie bicykla na okres lotu Berlin (Schoenefeld) - Tbilisi

Zaleca się poprosić obsługę lotniska o naklejkę z napisem FRAGILE. Jeśli lot z Berlin (Schoenefeld) do Tbilisi jest z przesiadkami zaleca się okleić pudło nazwą celu, ponieważ obsługa nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie roweru na trasie lotu. Na czas rejsu ściągamy oraz spuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze regulaminu bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem opon spowodowanym różnicą ciśnienia w trakcie zniżania się samolotu do lądowania. Jeśli chowasz rower do mniejszych tekturowych pudeł koniecznie połącz je między sobą.

Cena transportu bicykla

Koszt transportu roweru jest ustalana przez linie lotnicze i zależy od warunków przelotu, trasy oraz limitów bagażowych.Koszt może zmienić się jeśli podróż do danego Berlin (Schoenefeld) - Tbilisi ma się odbyć podczas szczytu okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie roweru

Rower głównie przekazuje się w wyznaczonym miejscu przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odebranie roweru, także odbywa się w dedykowanym punkcie.