X
Ładowanie...

Tanie loty Segovia Heviz

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Segovia Heviz

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Segovia Heviz

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Segovia Heviz

Przewodnik po lotach Segovia Heviz

Okiełznać lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Lekki strach przed wejściem na pokład samolotu jest charakterystyczny w przypadku osób, lecących po raz pierwszy. Jednak bardzo mocny strach, który paraliżuje mimo wcześniejszych doświadczeń i mocne zdenerwowanie są już bardziej problematyczne. I potrafią zamienić zwyczajny, spokojny rejs w koszmar. Dowiedz się, nasze sposoby, aby trochę opanować nerwy i móc bez problemów wybierać z dużej oferty tanich lotów Segovia - Heviz.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i znalezienia się w samolocie. To przecież zamknięta przestrzeń i nie wszyscy czują się tam bardzo wygodnie.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia jest nielogiczna – na całym golobie startuje jakiś samolot co 7 sekund i tylko 1 na 29 milionów rejsów kończy katastrofą. To sprawia, że przydatna okazuje się racjonalizacja lęków. Na zmniejszenie stresu jest ponadto naprawdę wiele więcej metod i naprawdę należy spróbować – ponieważ dzięki tanim lotom Segovia - Heviz możesz dostać się do każdego zakątka świata.

Zwalcz lęk przed lataniem

Po pierwsze postaraj się sprawić, byś czuł się naprawdę wygodnie. Niewyspanie, chłód i pragnienie mogą zwiększać napięcie. Z tego powodu przed rejsem zdrzemnij się, a na podróż ubierz się w naturalne materiały i na cebulkę. Ponadto koniecznie odstaw pobudzające napoje. Jeżeli uważasz, że napoje procentowe lub duża kawa ułatwią ci się odstresować, to jesteś w błędzie – niestety zmaksymalizują stres. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki owocowe.

Kolejna sprawa, spróbuj skupić się na czymś innym. Konwersacja z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, ciekawy flm albo skupienie na dobrym kryminalne na pewno pomoże. W chwilach silniejszego strachu wykonaj parę prostych ćwiczeń uspokajających, dla przykładu pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Strach można opanować, i już po kilku przelotach oswoisz się i z przyjemnością będziesz planować kolejne wyjazdy i szperać w ofertach tanich lotów Segovia - Heviz.