gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Seinajoki Helsinki

już od 656 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Finlandia Helsinki

Bilety lotnicze Finlandia Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oulu
17 sie (pią)
Finnair
Lot bezpośredni
Helsinki
21 sie (wto)
Finnair
Lot bezpośredni
Oulu
17 sie (pią)
Finnair
Lot bezpośredni
Helsinki
20 sie (pon)
Finnair
Lot bezpośredni
Oulu
17 sie (pią)
Finnair
Lot bezpośredni
Helsinki
19 sie (nie)
Finnair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Seinajoki Helsinki

Przewodnik po lotach Seinajoki Helsinki

Rejs samolotem Seinajoki - Helsinki kobiet ciężarnych – fakty i mity

Kobiety spodziewające się dziecka często nie planują rezygnować z urlopu czy odwiedzin u rodziny. Często normalnie muszą dolecieć na drugi koniec globu, zatem decydują się na podróż mimo ciąży. Pomimo tego, że wiele osób waha się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, specjaliści rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy twierdzą, że zdrowo przebiegająca ciąża nie musi być wymówką do zrezygnowania z przelotu. Pomimo to zanim zabukujesz bilet należy zasięgnąć porady i sprawdzić opinię specjalisty. Jest to spowodowane tym, że pokład samolotu to specyficzne środowisko. Warto upewnić się, że ciąży nic nie zagraża.

Następą sprawą bywa strach przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w trakcie odpraw. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Seinajoki - Helsinki stosują bramki za pomocą fal elektromagnetycznych. Z tego powodu są o wiele bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem rentgenowskim i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz prawo jednakże nie zgodzić się na prześwietlenie i zgłosić się do kontroli w inny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy z reguły stawiają warunki co do podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Seinajoki - Helsinki i standardowe linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom ciężarnym wyłącznie do konkretnego tygodnia. Najczęściej jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. By po upływie 28 tc móc latać samolotem będziesz potrzebować również zaświadczenia wypisane przez specjalistę. Należy tam zawrzeć podstawowe dane o przebiegu twojej ciąży, które okazują się pomocne dla załogi samolotu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Seinajoki - Helsinki.